Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A kávé mennyire okoz meddősége...

A kávé mennyire okoz meddőséget, terméketlenséget? 3in1 nescaféra gondolok, napi 2 pohárral iszom kb 5 éve.

Figyelt kérdés
Esetleg a benne lévő adalék dolgok okozhatnak? Tényleg lehet hülye kérdésnek hangzik ,de túl sok ebben a világban a sok kísérő anyag, kóla is impotenciát okoz.
2011. okt. 4. 15:22
 1/8 anonim ***** válasza:

Egészséges embereknél ezek a dolgok nem okoznak problémát.


Mióta próbálkoztok babával?

2011. okt. 4. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Kizártnak tartom. És mivel iszod, tejjel vagy vízzel?
2011. okt. 4. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

A kóla sem okoz impotenciát és a kávé sem meddőséget. Bár ha már kávézol, akkor inkább igyál rendes főzött kávét, mint vízben oldódó műanyagot, ha már az egészségről van szó. A valódi kávé nem káros, ha nincs amúgy bajod a vérnyomásoddal és a dehidratáló hatását megfelelő mennyiségű vízzel ellensúlyozod. Persze ez a normál fogyasztásra vonatkozik, tehát 1-2 csésze naponta.

Amúgy meg a kóla gyakorlatilag szénsavas cukrosvíz (karamellből) egy kis citromsavval savanyítva, a legtöbb gyümölcslé néven eladott üdítő több mesterséges anyagot tartalmaz. Az impotenciát pedig legtöbb esetben kb 80%-ban lelki eredetű gondok okozzák, amivel a férfiak nem hajlandók foglalkozni, mert nem mennek vele orvoshoz. Ezen kívül a leggyakoribb testi ok a keringési probléma, amit dohányzás, túlzott kávéfogyasztás, elhízás (sörhas is!), túlzott alkoholfogyasztás okoz. Keringési problémát amúgy a koffeinfogyasztás is okozhat, de a kólában messze nincs ebből annyi, mint a kávéban, amitől még mindig nem lesz impotens önmagában senki. A legkárosabb ezek közül messze az energia ital amúgy, az pl tényleg alkalmatlan emberi fogyasztásra...

A rémhírek amúgy mindigis nagyon népszerűek voltak, de nem kell mindet elhinni...

Amúgy meddőség és impotencia ellen a legjobb orvosság a rendszeres, nem teherbeesésen parázós, stresszmentes, pusztán az élvezet kedvéért történő szexuális élet...

2011. okt. 4. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
vízzel iszom, 2 éve próbálkozunk, nem dohányzom. nem iszom erős kávét. a belső hang valahogy mégis folyton azt mondja hagyjam abba mert ez akadályozza a teherbe esést. de a fejem meg szétszakad ha abbahagyom, nem bírtam 1 hétnél tovább nélküle. függőség.
2011. okt. 4. 15:34
 5/8 anonim ***** válasza:

ettőlmax cukorbeteg lehetnél,a kávéhoz nem sokköze van.

inkább igyál egy-egy rendesk ávét

2011. okt. 4. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

nekem is hasonló a dilemmám. :) én rendes kávét iszom. annyit tettem, hogy a napi 2 adag tejeskávét lecsökkentettem napi 2×fél adagra (néha 3/4-edre).

igyál kávét sok tejjel kevesebb kávéval.

amúgy sok ismerősöm van, akik kávéztak terhesség alatt is, és egészséges, felnőtt gyermekeik vannak.

2011. okt. 4. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az orvos is, és a védőnő is mondta, hogy napi 1-2 kávét simán meg lehet inni terhesség alatt is, sőt, akinek alacsony a vérnyomása, annak kifejezetten ajánlott.

Szóval emiatt ne aggódj.

2011. okt. 4. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ha a kávé miatt nem lehetne teherbe esni, akkor már kihalt volna az emberiség. Az egész világon isszák...


Inkább menjetek el egy teljes kivizsgálásra a pároddal együtt (mindketten!!). Akkor talán kiderül, miért nem jön össze...

2011. okt. 5. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!