Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lombikosok! A beultetes utan...

Lombikosok! A beultetes utan ti mennyire kimeltetek magatokat? Otthon voltatok 2 hetig, vagy azert elmentetek otthonrol? Otthon milyen hazimunkat lehet vegezni? Nektek fajt a beultetes?

Figyelt kérdés
2011. okt. 6. 12:03
 1/5 anonim ***** válasza:

Én feküdtem egy napot, igaz nem mondta a dokim. Aztán az edzés kivételével mindet csináltam. 11 napot voltam otthon, annyi szabim volt (2 hétvége beleesett).

Sikerült, csak félre, méhen kívüli lett.

Legközelebb nem maraddok otthon ennyit, attól függ hogy esik majd, 3-5 napot max, aztán meló. De feküdni nem fogok.

2011. okt. 6. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
es neked fajt a beultetes? Amugy fekudni en sem akarok sokat.
2011. okt. 6. 15:14
 3/5 anonim ***** válasza:
A beültetés egyálltalán nem fáj. Inkább a petesejt leszivás , kellemetlen egy kicsit az ébredés után.
2011. okt. 6. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
A leszivason mar tul vagyok es egy beultetesen is. Csak az az igazsasag, hogy nekem a beultetes nagyon fajt. Erdekelt volna, hogy masnak is igy volt-e, vagy csak nekem. Valoszinu jovo heten kapom vissza a fagyi babakat, es egy kicsit felek a beultetestol. Remelem nem fog ugy fajni, mint az elso.
2011. okt. 6. 18:44
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia! 2 embriócskát kaptam vissza, az elsővel nagyon megszenvedett a doki, alig tudta felhelyezni, nyomkodták össze-vissza a hasamat, na az elég kellemetlen volt, a második meg 1 pillanat alatt fent is volt. A férjem még mondta is, hogy úgy megszenvedtünk az egyikkel, hogy kizárt, hogy ne tapadjon meg! És igaza lett! Most várom, hogy kibújjon! :)

Amúgy én kb. 3 napot pihentem, utána viszont már mindent csináltam, de csak óvatosan.

Sok sikert Neked is!

38+5 hetes kismama

2011. okt. 6. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!