Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mit szólnátok ahhoz, ha a...

Mit szólnátok ahhoz, ha a férjetek beismerné őszintén, h nem akar lányt, csak fiút? Van már egy 1,5 éves kisfiunk, de Ö a másodikat is fiúnak akarja.

Figyelt kérdés
Félek,h ha kislány lesz nem fogja szeretni.
2011. okt. 6. 12:45
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
40%
Úristen :(
2011. okt. 6. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
80%

Ez nem egyedi dolog, sok pasi van így vele, és sok esetben az a végeredmény, hogy a kislány elrabolja az apja szívét, és olyan kapcsolat lesz köztük, hogy bárki megirigyelheti.


Bizonyára mivel pasi, ezért el sem tudja képzelni, hogy egy lányt neveljen, de a kislányok nagyon ügyesek - egy bájos mosoly és az apuka már el is ájult tőle.


Férjem rajong a lányáért. Most már azt mondja, még egy lányt akar. :)

2011. okt. 6. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
86%

Nagyon szomorú lennék, és bíznék benne, hogy utólag, ha már ott a csöpp kis hercegnő, akkor megváltoznának az érzései.

Eléggé rosszul is esne, azt hiszem. Nem csak a baba nevében érezném megbántva magamat (mert mit tehet róla szegény, hogy az apja ilyen elválásokat támaszt vele szemben), hanem úgy egészében is. Mégis mit fog tenni a saját vérével? Nem dajkálja majd úgy mint a nagyobbikat? Vagy mi?


Remélem csak a félsz beszélt belőle, és majd ha úgy lakul, mégis megbarátkozik a dologgal...

2011. okt. 6. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
85%

Ha értelmes ember, akkor ilyet nem mond előre.

Ha megszületik a 2. fiú, akkor lehet dagadó mellekkel rohangálni, hogy lám, ő micsoda férfi, két fiút nemzett.

Ha lány, és nem 100%-osan boldog, akkor meg kussol.

Ezt "őszintén" kijelenteni... Elég primitívnek érzem.

Nem a középkorban és nem egy arab államban élünk... (nem mintha ott elfogadható lenne, de ott más a társadalmi elvárás, stb)

2011. okt. 6. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:

Férjem is ilyen. Még nincs útban a második, de ő már most azt mondja, ő csak fiút tud csinálni.


Én azért nem foglalkozom vele, attól függetlenül, hogy nagyon kislányt szeretnék másodiknak, mert a barátainknál is így állt hozzá az első babához az apuka, aztán lány lett. Imádja, attól a pillanattól fogva, hogy megszületett. Ha lányotok lesz, hidd el, nagyon fogja szeretni, meg fog változni a véleménye.

2011. okt. 6. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
56%

Mondd neki, hogy akkor kapja ossze magat, mert RAJTA mulik :)

Az en parom is fiut szeretne (bar nekunk nincs meg babank), amikor mondtam neki, hogy szerintem lany lesz, azt mondta nem erdekli, csak egeszseges legyen :) Szoval szerintem valahol ez a normalis hozzaallas!

2011. okt. 6. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
65%
Szia!Szerintem biztos hogy fogja szeretni sok férfi fiút akar aztán megszületik a kislányuk és örökre rabul ejti a szívét!Nálunk is kislány van és apuci nagyon imádja de titkon várja hogy a következő majd csak fiú lesz! :)
2011. okt. 6. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
ezt csak addig gondolja így amíg meg nem születne.utána már szerelmes lenne a lányába.a férjm is mindig fiút akart volna.de két kis lánya lett-akiket el nem cseélne 1fiúért sem.
2011. okt. 6. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
56%

Nekünk fiunk lesz (valószínű), pedig a párom inkább lányt szeretett volna, mert újra szerelmes akar lenni, de most én leszek az:). Mondtam neki nem kívánságműsor, amúgy így is nagyon örül. Nekem egyébként teljességgel mindegy, az enyém, és imádom az apja meg majd megszereti ha megszületik.

Nyugi imádni fogja.

2011. okt. 6. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
56%

nyugodj meg, szeretni fogja a lányát :)

de azért nem szép, hogy ilyeneket kiejt a száján, főleg, hogy az egész csak rajta múlik

a másik dolog, hogy ez az élet, nem egy kívánság műsor, felnőtt ember, ő is tudja nagyon jól

2011. okt. 6. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!