Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Függ a baba egészsége a szex...

Függ a baba egészsége a szex minőségétől?

Figyelt kérdés
Légyszi nyugtassatok meg. Első babánknál minden túl szépen sikerült - nászút, teherbeesés, könnyű terhesség. Ezúttal viszont hulla fáradtak, kialvatlanak voltunk mindketten. Azt olvastam, hogy szenvedélytelen szexnél nem tudnak a kellő spermiumok aktivizálódni... ettől még lehet minden normális? Remélem a természet nem hagyta volna hogy teherbe essek ha valami nem oké.... nagyon akarjuk a kistestvért!
2011. okt. 7. 10:13
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
ha ez számítana, akkor már rég csupa degenerált ember szaladgálna a Földön... :)
2011. okt. 7. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
100%
ja xd
2011. okt. 7. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
76%

Ez enyhén szólva is baromság, igaza van az elsőnek.

Azt hogy beteg vagy egészséges lesz- e csupán a gének határozzák, semmi köze magához az élvezethez.

2011. okt. 7. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
27%
4 hónapig "gyártottuk" a kistesót, viszonylag nehezen lettem terhes és néha már "muszájból" csináltuk, mert épp akkor voltam a középidőben. 7 hónapja pedig megszülettek az ikerfiaink és gyönyörű szépek. Természetesen elfogult is vagyok velük, de a környéken mindenki csodálja őket milyen szépek és aranyosak. Ennyit erről :-))
2011. okt. 7. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj kedves utolsó, de én 4 hónap próbálkozásra nem mondanám azt, hogy viszonylag nehezen jött össze. Egy évre már lehet azt mondani. Kül. gratula a babákhoz, biztos nagyon édesek. Nem ijedtél meg, hogy hogy lesz majd 2 gyerekkel egyszerre? :)

Kérdésre a válasz: dehogy függ ettől :)) A lombikosoknál nincs is szex, akkor szerinted nekik milyen babájuk születik?

2011. okt. 7. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, hozzászólásokat! Nem annyira a szex minősége hanem inkább ez az írás (már nem tudom hol olvastam) a spermiumok minőségéről ijesztett meg...
2011. okt. 7. 12:43
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Ja, így már érthetőbb. Általában ha génhibás spermium termékenyíti meg a petesejtet, a nő elvetél előbb-utóbb. Természetes szelekció.

A másik pedig, csak a jó morfológiájú és mozgású spermium lehet a győztes, ergó a rosszak nem is tudják megtermékenyíteni,mert eleve hibásak és nem jutnak célba.

Lehet, hogy nem éppen szakmai infót adtam de valahogy így van.

2011. okt. 7. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Kedves 11.52-es válaszoló: belátom igazad van, csak miután az első gyerkőc anno azonnal "összejött" (szegény gyerekek hogy írok róluk) másodszor a 4 hónap is soknak tűnt. :-)) Köszi a gratulát! Egyébként nagyon megijedtem, mikor megtudtam, hogy ketten lesznek (majdnem leugrottam az ultrahangos ágyról - ha így hívják), de ma már el sem tudnám képzelni, hogy "csak" egy babám van. :-)
2011. okt. 7. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Aranyos :)) Érdekes azért, hogy az ikres anyukák között is mennyire nagy a különbség (gondolom azért a babáktól is függ), de van aki azt mondja, hogy minden OK volt, némelyik pedig be akart dilizni... Mi lombikozunk, remélem 2 gyerkőc lesz :))
2011. okt. 7. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!