Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki nem várja a hétvégére,...

Ki nem várja a hétvégére, jővőhét elejére?

Figyelt kérdés
Mikor teszteltek? éreztek valamit? akinek van görbéje az csatolhatja nyugodtan :)
2011. okt. 7. 13:38
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
én jövőhét középére nem várom. Néhány napja hányingerem van, meg reggelente öklendezem és folyamatosan szúrkál a jobb petefészkem, egyik este meg a méhem szakadt ki majdnem a helyéről. Egyik reggel pedig arra ébredtem, hogy úgy éreztem nem vagyok egyedül, ez lehet hülyén hangzik. Még nem próbálkozunk egyébként a babával, megszakítással védekezünk
2011. okt. 7. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod, görbéd esetleg nincs? Mindenképp írd majd meg hogy mi lett rendben??
2011. okt. 7. 13:49
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
szia. mára nem várom, még semmi. itt a görbém: [link]
2011. okt. 7. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
ja és holnap tesztelek:)
2011. okt. 7. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Nagyon bíztató a görbéd, várom majd holnap hogy mi lett az eredménynagyon drukkolok neked :)

[link]


az enyém iylen én vasárnapra nem várom

2011. okt. 7. 14:04
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem ma kellett volna hogy megjöjjön, de sehol semmi.Fájnak a bimbóim, de más tünetem nics.Nekem ilyen a görbém: [link]
2011. okt. 7. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én is jövő szerda-csütörtökre nem várom, de szerintem kedden már tesztelek. Nekem tompa mindjárt megjön érzésem van, és pár napja szurkált a méhemnél, meg a petefészkem. Remélem ezek jó jelek :)
2011. okt. 7. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Szép a görbéd neked is, remélem mindenkinél baba van :)
2011. okt. 7. 15:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!