Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van még így remény a terhesség...

Van még így remény a terhességre? Bővebben lent az ultrahang leletem.

Figyelt kérdés
Endometrium 7mm, benne néhány tüszővel. Ezek lehetnek megtermékenyített petesejtek is, vagy csak a mensit jelzik?:(
2011. okt. 7. 20:09
 1/7 anonim ***** válasza:

Endometrium=méhnyálkahártya. A terhesség illetve beágyazódáshoz legalább 7-8 milliméteres kell. (határeset)

A tüsző a petefészekben van. A petesejt az emberi szervezet legnagyobb sejtje ugyan , de ez még nem jelenti azt, hogy ultrahangon látni lehessen. Nem tudom, hogy az orvos mit mondott, de lehet nem ártana megnézni ezt:


[link]

2011. okt. 7. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Az ultrahangon a nő elég felületesen vizsgált..betette, jobbra balra és kész, nem nézegette sokáig pár pillanat volt, a végén megkérdezte, hogy amúgy miért is mentem? Mondtam, hogy azért mert terhességre gyanakszok, mondja erre ő nem lát semmit teszteljek.

Utána az orvos megnézte ezt a papírt, és mondta, hogy lehet terhességtől keményedett be a mellem, meg amiatt késik 5napja, és hogy amiatt lett nagyobb a mellem.



A leletem pontosan ez áll:

Endometrium:7mm

Norm.ovárium, néhány apró folliculussal.

2011. okt. 7. 20:20
 3/7 A kérdező kommentje:

Arra akarok célozni, hogy nem lehet az esetleg, hogy a babát, esetleg babákat tüszőnek nézte?

1. mert felületes volt

2. mert mondták hogy túl hamar mentem, és hogy még nem is lehetne látni

2011. okt. 7. 20:34
 4/7 anonim ***** válasza:

Őszintén? Kevés a 7mm-es nyálkahártya vastagság. Legalább is terhességhez. Beágyazódáshoz jó.

Szerintem kezd lebomlani, azért ennyi.

2011. okt. 7. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

teszt, teszt, teszt!!!!!!

mire vársz????

2011. okt. 7. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Na csináltál tesztet?Szoritok.
2011. okt. 8. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 sumergo ***** válasza:

Az ovárium az a petefészket jelenti, úgy hogy terhességet ott tuti nem láthat, legalábbis reméljük. A méhnyálkahártya is elég vékonyka, de ettől még pár nap múlva lehet pozitív a teszted is. Pár nap türelem, és kiderül.

Ja, és még annyi, hogy akik UH-ot csinálnak napi szinten, azok hidd el pár másodperc alatt meglátják amit kell, nem biztos, hogy ettől felületes volt a vizsgálat.

2011. okt. 9. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!