Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhesség esetén milyen...

Terhesség esetén milyen állagú és hol helyezkedik el a méhszáj?

Figyelt kérdés
Billings módszerre gondolok, de ott nem írja, csak azt ha nem terhes valaki.
2011. okt. 8. 08:43
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Ez a kérdés engem is érdekelne.
2011. okt. 8. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
70%

terhesség esetén a méhszáj jó esetben zárt. felhúzódik.

gyakorlatban ezt úgy tudod megnézni, hogy lefekszel az ágyra és a középső ujjaddal megnézed, ha nem éred el az már 6 cm. szóval valószínű hogy felhúzódott. ha nincs hátrahajló méhed

akkor érezheted, hogy zárt a méhszáj.

2011. okt. 8. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim válasza:
100%

én megnéztem ma reggel fürdés közben. nekem annyira kemény alig mertem nyomogatni, mint egy kődarab.

2 hete késik.

2011. okt. 8. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Nekem általában kemény szokott lenni és lent van a ciklus második felében, de most puhább, és kicsit fent, oldalt van. Akkor most ne reménykedjek?
2011. okt. 8. 09:53
 5/20 A kérdező kommentje:
Ja, és hátrahajló a méhem.
2011. okt. 8. 09:54
 6/20 anonim ***** válasza:

ha kemény és nagyon hátra hajlik akkor fent áll a terhesség gondolata.

én reménykedem hogy az vagyok

van tünetem is de nagyon hanyagolható fájdalmakkal.

van tüneted?

drukkolok neked

2011. okt. 8. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Jövő hét szerdán kéne megjönnie. Tünetem annyi van, hogy kb a peteéréstől számítva 6-7. napon erős szurkálást éreztem a méhemnél. Aztán egy kicsit abbamaradt, most meg egy pár napja a derekamban meg középen érzek egy ilyen mindjárt megjön érzést. Hát nem tudom mi lesz ebből, nagyon reménykedem. Eddig amikor nem sikerült, már peteérés utántól abszolút nem éreztem semmit mensiig. Most viszont elég sok furcsa érzés van odabenn.
2011. okt. 8. 10:38
 8/20 anonim ***** válasza:
15%
Koraterhesen nem nagyon matatnék magamban csak azért, hogy valami bizonytalan eredményre jussak. Az orvos sem véletlenül nem vizsgál hüvelyi úton ilyenkor. Vegyél egy tesztet.
2011. okt. 8. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
nem lesz semmi baja ha megnézi a méhszáját saját magának, az orvos sem tudja ránézésre megmondani valakiről hogy terhes.
2011. okt. 8. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Igaza van az utolsónak, az én dokim simán vizsgál kézzel ilyenkor is. És ő is a méhszájat nézi szerintem! Plusz csinál hüvelyi uh-t is. De aki nem akar az nem matat magában, ennyi!
2011. okt. 8. 20:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!