Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet terhességre utaló tünet...

Lehet terhességre utaló tünet az, hogy pár napja esténként iszonyatosan fázom, és tiszta kiütés az arcom?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 29. 17:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nem
2009. ápr. 29. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem valószínű.
2009. ápr. 29. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A kiütést nem tudom, de a fázás az nálam is megvan. (még csak halványan, de pozitív a tesztem). Amúgy a menzesz kimaradása előtt felesleges tüneteket keresni, ha meg már kimaradt: tesztelj!
2009. ápr. 29. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Csak erősíteni tudom a válaszokat.

Én sem vagyok pattanásos, de ebben a ciklusban olyan voltam mint egy pulykatojás és nem csak az aromon. Esténként fáztam, sőt napközben is. A párom már mosolygott mert ő pólóban én pedig plédbe bugyolálva néztem a tv-t.

Tegnap mégis megjött.:(


Nagyon kívánom Neked hogy pozit tesztelj. Én másfél éve várom ezt. Próbálj meg terelni. Bár nehéz, de gondolj másra.:)


Üdv

2009. ápr. 30. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Hm. 2 negatív teszt az eredmény. Sebaj, és köszi a válaszokat!
2009. ápr. 30. 09:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!