Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 4napja késik a havim. Ma...

4napja késik a havim. Ma reggel negativ lett. Mikor csináljak ujat? Feszül a mellem, eres, duzzadt. Eddig görcsölt a hasam ma már nem.

Figyelt kérdés
2011. okt. 8. 20:57
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Két naponta ismételd. Ha több mint egy hét eltelik, és még mindig negatív, akkor jelentkezz be dokihoz.


Lehet, hogy csak később volt peteérésed!

Szurkolok!

2011. okt. 8. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem mindig azt mondta az orvosom,hogy 1 hét késésnél csináljak tesztet.Persze sosem bírtam ki addig,de lehet benne valami,szerintem 3 nap múlva ismételd.
2011. okt. 8. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ezek sajna lehetnek a mensi tünetei is.De lehet hogy csak korán teszteltél:) 3 nap múlva próbálkozz ismét tesztel.Írj majd :)
2011. okt. 8. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem voltál beteg, ami miatt késhet? Esetleg ideges, stresszes? Ha nem, akkor lehet baba, csak késői PÉ-ből. Én is azt mondom, h 3 nap múlva ismételd meg. Sok sikert!
2011. okt. 8. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
ma megjött... nagyon csalódott vagyok... :(
2011. okt. 9. 10:10
 6/7 anonim ***** válasza:
Sajnálom. :(
2011. okt. 9. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Majd jövőhónapban :)
2011. okt. 9. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!