Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Clostibegyt tabletta esetleg...

Clostibegyt tabletta esetleg nem maradt meg valakinek?

Figyelt kérdés
szivesen átvenném :)
2011. okt. 10. 13:45
 1/7 anonim ***** válasza:
az a baj, hogy 10 db van egy dobozban és reggel este kell bevenni 5 napig. legalábbis nekem így volt és nem maradt. próbáltam régen kiíratni házi orvosommal, de nem tudta mert a rendszer nem engedte, csak nőgyógyász jogosult rá. elmentem a nőgyógyászhoz az meg egyből kiírta. próbáld meg te is sztk-nál.
2011. okt. 10. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Jobb ha doki írja fel ,ráadásul nyomon kell követni az eseményeket !
2011. okt. 10. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen :))
2011. okt. 10. 13:57
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi tudom hogy ő írja fel,csak mondom átvettem volna ha esetleg valaki kiváltotta csak már nem volt rá szüksége :))) köszi mégegyszer.
2011. okt. 10. 14:00
 5/7 anonim ***** válasza:

Nekem van 3 dobozzal, mert felírta a doki, de nem szedem be, mert csupa cysta a petefészkem és nem szeretnék rontani a helyzeten. Szóval ha neked is felírta a doki, akkor odaadom szívesen, de nem szeretném ha látatlanba öngyógyítanád magad.

M

2011. okt. 10. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Azt megköszönném,nem látatlanba a dokim is felírná ,meg persze megyek majd hozzá vissza hogy akkor hanyadik naptol is szedjem valahogyan majd értekezünk esetleg Emai cimed van??
2011. okt. 10. 19:05
 7/7 A kérdező kommentje:
kedves utolsó írtam privátba :))
2011. okt. 10. 19:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!