Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nagyon fontos, lombikos...

Nagyon fontos, lombikos kérdés! Ebben az esetben (magyarázatban) melyik az 1. nap?

Figyelt kérdés

Kb. 20 perce vettem észre, hogy megjött... Az 1. naptól indul a lombikunk, szurit kell adni magamnak, amit délben akarok, mivel minden nap ugyanabban az időben kell, és ez kivitelezhető nekem.


Na de akkor ma már adjak be egyet, vagy várjam meg a holnapot, és a holnapit számítsam 1. napnak?



2011. okt. 10. 18:34
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/343 anonim ***** válasza:
100%
Normál esetben ma lenne az 1. nap,de hallottam olyat,ha lombiknál 6 után jön meg aKKOR A HOLNAP AZ ELSŐ NAP.
2011. okt. 10. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/343 anonim ***** válasza:
100%
...bocs,véletlen volt nagybetű.
2011. okt. 10. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/343 anonim ***** válasza:
100%
Ez érdekes... Én pont így vagyok,ma du. jött meg,én megkérdeztem előre a dokim,nekem kezdenem kell a szurikat így is. Ma amúgy is csak az egyiket kell beadnom.
2011. okt. 10. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/343 A kérdező kommentje:

Én arra jutottam, hogy holnap délben adom be az első szurit, mivel esténként nem mindig lenne egyszerű kivitelezni.

Jobban elolvastam a lapot, amit a doki adott, és az van, hogy ha 6 után jön meg, akkor másnap kell kezdeni a szurkálást.


Ha van kedved megoszthatnánk a tapasztalatainkat egymással, ha már mind a ketten egyszerre indulunk :) Neked is első lombik?

2011. okt. 10. 20:47
 5/343 anonim ***** válasza:
100%
Lombikos vagyok. Nekem azt mondták ,hogy az első mensi nap /mint normálisan/ az amikor már rendesen vérzek és egész napos.
2011. okt. 10. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/343 anonim ***** válasza:
100%
Igen az első lombikot kezdjük. És túl lettem az első szurin. azt hittem milyen egyszerű lesz,hát nem volt az....teljesen be voltam szarva. Most meg itt röhögök magamon,hogy mennyire nem fájt és én meg mennyire be voltam tojva. Viszont nekem azt is mondta a doki hogy a szurik időpontját tegyem du vagy estére. Nekem meg az este a jobb. Szerintem jó az ha holnap délbe kezded... Te hova jársz?
2011. okt. 10. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/343 A kérdező kommentje:

Nekem pont fordítva volt, totál ez járt már a fejemben pár napja, hogy hogy fogom én ezt beadni magamnak, aztán az előbb nekiestem, a fecskendő kibontása után fél perccel már kész is voltam :) Tényleg nem fájt, csak most bepirosodott a környéke, de csak elmúlik.

Pécsre járok, Te? Milyen szuri(ka)t adsz?

2011. okt. 11. 13:03
 8/343 anonim ***** válasza:
100%
Mi Debrecenbe járunk. Gonapeptyl és Gonal f a szurik. Meg Clostilt is szednem kell. Neked?
2011. okt. 11. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/343 A kérdező kommentje:

Nekem is Gonapeptyl és Gonal F a szurik, meg van még egy csomó gyógyszer is, de Closty nincs.

Gonal-t neked is a 3. napon kell kezdeni? Mikor kell menned UH-ra?

2011. okt. 11. 23:19
 10/343 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a gonalt a második napon kellett már kezdenem. Uh és vérvételre Pénteken kell mennem. Kíváncsi vagyok,hogy alakulnak a petécskék,mert a hormonok alapján a nehezen stimulálható kategóriába tartozom. Neked mikor kell menned?
2011. okt. 12. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!