Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szeretkezés közben ha egy...

Szeretkezés közben ha egy ferfi elmegy a noben, a no mindig terhes lesz? Vsgy hogy van ez? Hany szazalekban lesznek terhesek?

Figyelt kérdés
2011. okt. 10. 23:53
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
83%
10-12 évesek miért nem alszanak még ilyenkor?
2011. okt. 11. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
72%
Ha védekeznek,akkor nem.Meg amúgy sem mindig..
2011. okt. 11. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
84%

A korod kb 12-15? :)

Semmi baj csak írd ki nyugodtan, hogy ne legyen anyázás.


Nos az rengeteg mindentől függ, pl, hol tart ciklusban a nő, illetve milyen a férfi spermája, van e valamelyik félnek terméketlensége vagy azt nehezítő tényező, de összességében elmondható, hogy túl nagy az esély rá ahhoz, hogy ezt megkockáztassa valaki.

Védekezzetek mindig ha nem akartok gyereket.

2011. okt. 11. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
52%

Minden 36. egyuttletkor statisztikailag, de az eloszlas nem egyenletes: ebben benne van az is, akinek evtizedekig nem lett gyereke, meg az is, akinek minden egyuttletkor lett.

Az ejakulátumban pl. alig van spermium, amikor a ferfi az aktus elott nem sokkal mar ejakulált. Tehat ha egy ferfi nagyon gyakran elélvez, mondjuk naponta legalább egyszer-kétszer, akkor őtőle gyakorlatilag nem lehet teherbeesni, mert akkor kevés a spermaszám az ejakulátumában.:)

2011. okt. 11. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
18%
Én csak azt tudom, hogy TE terhes vagy!!!
2011. okt. 11. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
84%

"...Tehat ha egy ferfi nagyon gyakran elélvez, mondjuk naponta legalább egyszer-kétszer, akkor őtőle gyakorlatilag nem lehet teherbeesni, mert akkor kevés a spermaszám az ejakulátumában.:)..."


Ilyeneket ne írjál, mert aztán valaki ezt a védekezési "módszert" válassza, aztán mégis össze jön, akkor a lelkeden szárad majd.

2011. okt. 11. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
89%

Jó, igazad van, nem vettem figyelembe azt a lehetseges "szövegkörnyezetet", hogy az illeto azt pedzi, hoyg tanacsoljuk-e neki a vedekezesmentes egyuttleteket.:) Inkabb gondoltam arra, hogy érdeklődik.


Én ugy gondolom, hogy mivel a szerelmeskedesben mindig ott van a gyermekáldás lehetősége, csak olyannal szabad, akivel szeretnenk is kozos gyermeket. A szeretkezes felelosseg. A kedvesunk irant is. És sajat magunk irant is. Hiszen az egesz eletunk megvaltozhat - örökre.

Mindig ezek kozt a keretek kozt kell gondolkodni a fogamzasgatlasrol, az eselyek csokkenteserol.

2011. okt. 11. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
84%
Nem írtad, hogy a nő melyik részében mendegél el??!
2011. okt. 11. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
71%

...mert nem mindegyik részében lészen terhes!!

Túúúdod??

2011. okt. 11. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Ha a nő épp termékeny állapotban van, illetve bekövetkezik a termékeny állapot a hímivarsejtek élettartama alatt, akkor terhes lesz. Ez nagyjából egy hét a ciklus alatt.
2011. okt. 11. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!