Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ez befolyásolhatja a vérvételt...

Ez befolyásolhatja a vérvételt vagy inkább várjak vele?

Figyelt kérdés
ma jött meg a menstruációm és pénteken a 3. napon mennem kell vérvételre Tapolcára!holnap, tehát csütörtökön indultam fogorvoshoz ki húzatni a bölcsesség fogam, de ugye akkor kapok lidokaint!Az befolyásolhatja a vérvétel eredményét?Várjak inkább jövő hétig a foghúzással?
2011. okt. 12. 10:54
 1/9 anonim ***** válasza:
A Lidocain nem fogja befolyásolni a vérvételt, viszont ha foghúzás után az ínyed begyullad az igen.
2011. okt. 12. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ, akkor inkább várok vele jövő hétig!Utána legközelebb október 24.-én kell mennem, de akkor lelet egyeztetés végett!
2011. okt. 12. 11:41
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem befolyásol semmit sem a lidocain , sem az ínygyulladás, a 3.napi vérvételen női nemi hormonokat néznek.
2011. okt. 12. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
akkor ki húzathatom a fogamat holnap? :-)
2011. okt. 12. 11:56
 5/9 anonim ***** válasza:

Nyugodtan!!

Hormonokat néznek úgy is!

2011. okt. 12. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Oké akkor köszönöm a válaszokat!
2011. okt. 12. 12:04
 7/9 anonim ***** válasza:
54%
Mivel hormonokat néznek,gondolom baba vállalás miatt mennél vérvételre.Én nem húzatnám ki.Hátha az miatt nem lesz jó az eredmény,és mehetsz újra!Várj egy hetet,még ha fáj is a baba miatt megéri nem???
2011. okt. 12. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Menj nyugodtan húzasd ki!! Én előtte nap voltam anyajegyet levetetni teleböktek mindenféle érzéstelenítővel, dokit kérdeztem mehetek -e vérvételre nem-e befolyásol valamit, kérdezte milyenre..mondta, női hormon stb, azt mondta arra mindenképpen mehetek.
2011. okt. 12. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Na jó igazából nem fáj csak idegesít hogy tátong rajt egy lyuk.Szóval inkább várok jövő hétig az a biztos!köszönöm mindenkinek választ!rendesek vagytok!
2011. okt. 12. 12:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!