Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A hetedik hétben üres petezsák...

A hetedik hétben üres petezsák műtéttel való eltávolítása valójában ugyanúgy zajlik, mint egy abortusz? Ugyanolyan következményei is vannak a későbbi teherbeesés szempontjából? Lehet, hogy nem lehet gyerekem?

Figyelt kérdés
Válaszaitokat előre is köszönöm.
2011. okt. 13. 00:52
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
60%
orvostól kéne kérdezned, de még abortusz után is lehetne gyereked, nem az ötvenes években vagyunk. ezzel, hogy nem lehet utána, a vallási fanatikusok szokták ijestgetni az embereket (ja, meg pokolra is kerülsz meg elvisz a zsákos ember).
2011. okt. 13. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
51%

Mikor a 7. héten nem láttak semmit a petezsákban, azt mondta a doki, majd felszívódik. Biztos kell a műtét?

Az más kérdés, hogy 8. héten már baba volt benne szívhanggal:-)

2011. okt. 13. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Nálam se volt a petezsákban embrió, nekem ki is lökődött egy pár napalatt ( mondjuk én elkezdtem vérezni is ), de miután kilokődött, másnap mégis csináltak egy tisztasági kaparást. Ez volt április végén. Most 16 hetes kismama vagyok! Fel a fejjel! Lehet próbálkozni utána, de minimum 2 rendes vérzést várj meg! Mi is így voltunk és a 3. havi nem jött meg!
2011. okt. 13. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Ne aggódj, nem lesz baj! Nekem is üres petezsák miatt volt missed ab-om, rá két hétre ismét terhes lettem. Nekem 6 hetet javasoltak, de előbb jött. 2 éves egészséges!
2011. okt. 13. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Ismerősömmel történt ilyen.A 10.héten nem volt szívhang,csak üres petezsák.Úgy tudom olyan műtéten kellett átesnie mint az abortusz.Szerencsére nem lett szövődménye (1napot volt kórházban,majd jó pár nap vérzés a tisztulás során) és 6hét szünetet javasoltak neki.
2011. okt. 13. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Nekem is azt mondták, hogy maga a műtéti eljárás ugyanaz. Az orvosom szerint a mai technikák mellett nem kell félnem, de utánanéztem itt is és még sok más fórumon és ott azt írják, hogy az abortusz után így meg ugy csökken a teherbeesés esélye és hegesedés,sérülés, meg egyéb hasonló dolgok. Eléggé el vagyok keseredve és nem tudom eldönteni, hogy mi az igazság. Kiváncsi vagyok a TI véleményetekre, tapasztalataitokra. ?
2011. okt. 13. 15:28
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Szia, 10.08-as vagyok. Rosszul tudod, mert akár abortusz, akár missed ab-után nagyon megnő teherbeesés valószínűsége, sokan mondták már, és én vagyok rá az élő példa.
2011. okt. 13. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
ismertem olyan nőt,akinek 3 volt (mert "rosszkor"jött a gyerek:(( aztán simán teherbe esett amikor elhatározta.Szóval van akinek megnehezíti(ilyen ismerősöm is van),de van akinek nem.
2011. okt. 13. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Én is átestem ezen, igen, technikailag ugyanaz, mint egy abortusz. Ne foglalkozz a rémtörténetekkel, ezekkel akarják riogatni azokat akik elvetetik a gyereküket.

Persze minden műtétnek megvan a kockázata, ha nagyon elszúrnak valamit (pl. átlyukasztják a méhed) akkor az okozhat problémát, de az ilyesmi nagyon ritkán fordul elő.

Nekem a műtét után 2 hónap várakozást javasolt a doki, ezt követően azonnal terhes lettem, és most itt mocorog a hasamban a 17 hetes babám.

Fel a fejjel, túl leszel rajta, és nemsokára újra próbálkozhattok.

2011. okt. 13. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Én is így voltam de nekem nem volt szükségem műtétre mert magától elment de hidd el nem egy álom méhösszehúzó gyógyszerekkel befejezni a terhességet 3 napig olyan fájásaim voltak mint mikor szültem. Ezt senkinek nem kívánom.Nem lesz baj. Nekem már a második hónapban sikerült utána teherbe esni.
2011. okt. 13. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!