Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 12napja, peteéréskor voltunk...

12napja, peteéréskor voltunk együtt párommal, most úgy néz ki, hogy meg akar jönni. Baba így nem lehet már?

Figyelt kérdés
Külföldön dolgozik a párom, nagyon ritkán járhat haza. Most itthon volt egy hétvégét, de csak egy nap tudtunk együtt lenni. Már látom,hogy kezdek barnázni, holnapra tuti megjön, mert görcsölök is. Szerintetek ettől függetlenül sikerülhetett a baba? Nagyon szeretnénk már. Legközelebb már csak karácsonykor jön haza az ünnepekre, mert sok a munka.
2011. okt. 13. 20:20
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Akár sikerülhetett, én majdnem egy hétig barnáztam és egy kicsit véreztem is és mégis pozitív lett a teszt, most van egy két éves nagylányom :) Szorítok, hogy ne jöjjön meg :)
2011. okt. 13. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
52%
Szerintem nem vársz babát.Nekem egyik gyermekemnél sem volt barnázás,simán nem jött meg.Amikor előtte ilyen tünetem van mindig beteg leszek.Azért,ha máskor nem barnázol akkor lehet rá esély,hogy ez baba jele.Drukkolok.
2011. okt. 14. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Van olyan akinek rendesen megjön a menzije , csak köv hónapban marad ki, de olyat is hallottam akinek még 2-3 hónapig is megjött pedig már terhes volt:)De ne éld bele ám magad.
2011. nov. 3. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
nekem minden tunetem ugyanolyan volt,mint amikor megkellett,hogy jojjon..picit"barnaztam"gorcsoltem am rendesen,meg majd leszakadtak a melleim.mikor mar hanyingerem is lett reggel ,ugy 3 het utan vettem tesztet es pozitiv lett.immar 12 eves a nagylany:))))
2012. jan. 4. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!