Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Igaz az ha pozitiv ovu teszt...

Igaz az ha pozitiv ovu teszt előtti napon vagytok együtt nagy eséllyel lány fogan?

Figyelt kérdés
2011. okt. 13. 20:33
1 2
 1/17 Tom Benko ***** válasza:
31%
Nem. Nem ettől függ. Ez csak babonaság.
2011. okt. 13. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Csak mert sokan azt mondják, hogy a lány spermiumok tovább bírják csak ezért kérdezem
2011. okt. 13. 21:22
 3/17 anonim ***** válasza:
51%
Szerintem pedig van benne igazság! Mert az első gyermekem pont a 14-dik nap fogant, és fiú lett!Majd a másodikkal is pont így voltam, az is fiú lett, a harmadikkal már csak a 12-dik napon szeretkeztünk, és meg is fogant...kislány lett!A fiú szpermák gyorsak-fürgék, de rövidebb élettartalmuk van, míg a lány szpermák lassúk és lusták, de viszont hosszabb ideig élnek!Tehát ha előbb szeretkezel mint a peteérés napja, akkor van esély a kislányra, mert pont mire beérik a pete, a fiú szpermák elhalnak, és csak a lány szpermák maradnak életben, így esélyt adva annak, hogy kislány foganjon meg!
2011. okt. 14. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

Köszi a választ:)

Igen ezt olvastam valahol De azt is olvastam, hogy 5 napig is elélnek a spermiumok de az egyik oldal meg csak 2 napot ír:(

2011. okt. 14. 07:44
 5/17 Tom Benko ***** válasza:
24%

Egyrészt sperma, így, "s"-sel. Másrészt amit leírtál, nem bizonyíték. Még akkor sem, ha odaírtad, hogy szerinted. Mondjuk egy nagyobb mintában már jobban lehetne tájékozódni. Mondjuk 10000 fő esetén.

A mozgékonyság és életkor nemfüggése nekem minimum gyanús, tudsz rá linket adni, honnan szedted?

2011. okt. 14. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

Például itt is írnak erről


[link]

2011. okt. 14. 22:17
 7/17 anonim ***** válasza:
77%
Kedves Tom! Ez itt a kérdező rovat, és nem a helyesírás és esetleg a nyelvtani problémák javításának helye!Nagyon remélem, hogy a te tudatosságod nem hagy kivetnivalót a tudatlanokkal szemben!Persze nem kizárt, hogy vannak okosok és okoskodók, az utóbbit inkább mellőzném, mert kiábrándító és elviselhetetlen a modoruk!Ajánlom a kultúra és viselkedés rovatot!Talán tanulsz ott valamit amit még nem tudsz! Üdv... "S"
2011. okt. 15. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 Tom Benko ***** válasza:
Bocs, hogy élek...
2011. okt. 15. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Természetesen nincs garancia a dologra, mint ahogy semmire sem a teherbeesés témakörében, de a "lány" spermiumok valóban tovább élnek, és peteérés előtti együttlétből akár nagyobb eséllyel foganhatnak lányok.

Nekem is így lett lány, ovu előtt 3 nappal voltunk együtt a párommal. Persze mindenki tudja, hogy még megannyi tényezőnek kell egybeesnie, de már jó pár orvos írt erről tudományos cikket, hogy az ovu előtti együttlét a lányoknak kedvezhet.


Tom nem baj, hogy élsz, de tudományos alapja van mindennek. Az persze már más kérdés, hogy az élet néha másképp rendeli. :) S ez így van jól.

2011. okt. 17. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Saját tapasztalatom a következő. Pont amikor pozitív lett az ovu teszt akkor voltunk együtt és kislány lett.
2011. okt. 18. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!