Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A terhességi teszten a pozitív...

A terhességi teszten a pozitívat jelző csík össze folyt a teszt csíkkal! Akkor ez most pozitív vagy negatív?

Figyelt kérdés
Már egy hete, hogy késik!Három napja teszteltem, de valahogy nem egyértelmű, mert a második csík, vagy is a terhességet jelző csík, ami halványabb volt a teszt csíknál, szép lassan össze folyt a teszt csíkkal, és a végén csak a teszt csík maradt meg! Na meg nem is jelent meg rögtön a terhességi csík, csak egy kicsivel később,ami szép lassan haladt fölfele! Szóval, most akkor nem tudom mi van!Rossz volt a teszt?
2011. okt. 13. 20:39
 1/4 anonim ***** válasza:

Hát, ez így elég furán hangzik, elvileg elég távol kellene lenniük egymástól, látni kellene.

Az a legbiztosabb, ha csinálsz még egy tesztet.

2011. okt. 13. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Vagy rossz a teszt, vagy negatív.

2 nap múlva próbáld meg reggel egy másik teszttel.

A 10 percen túli eredmény már nem értékelhető, de gondolom tudod.

2011. okt. 13. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Persze, tudom! Csak nekem is kicsit furi volt, hogy ez most mi, mert még így soha nem jártam! De mire megszáradt, már csak egy csíkos volt! Köszönöm a válaszotokat... :)
2011. okt. 13. 20:52
 4/4 anonim ***** válasza:
nekem is ez volt, én vettem egy másik tesztet és 2 nap múlva teszteltem halvány pozitívat, de aznap megjött, viszont a tüneteim megmaradtak.
2011. okt. 14. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!