Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 10+5 hetes terhesség egyértelm...

10+5 hetes terhesség egyértelműen látszik uh-n?

Figyelt kérdés

nem maradt ki a mensim, ugyanolyan erősségűek, ugyanolyan derékfájdalommal mint szokott.

nőgyógyász nem látott semmit (igaz más okból mentem el), akkor terhesség sincs, ugye? az áll a leletemen hogy petezsák nem látható.


2011. okt. 14. 10:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Ilyen idős terhességnél már nem csak petezsák van, hanem gyakorlatilag kezd emberformájú lenni a babóka és szívhang is van úgy a 7-8. héttől. 12 hetesen pedig már mindene megvan, csak picurka még. Ne aggódj, csaknem 11 hetes terhességet még egy laikus is észrevesz, nem hogy egy orvos, sőt, már némi pocid is lenne. Biztosan nem vagy terhes.
2011. okt. 14. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ultrahangon sokkal kisebb terhesség is látszana. De ha meg is jött,honnan veszed ezt a 10+x hetességet?
2011. okt. 14. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Így van, ennyi idősen nemhogy uh-val, de kézzel a hasat tapizva és meg tudja állapítani a doki, hogy terhes vagy.

Uh-val pedig már egy nagyon pici, komplett baba látható szívhanggal meg minden.

De engem is érdekelne, hogy jött ez a 10 hetes terhesség gondolata, ha van mensi is meg minden?

2011. okt. 14. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Akkor semmi okom az aggodalomra, ugye?

Számoltam, az ominózus esettől.

2011. okt. 16. 16:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!