Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Én 21 leszek, a barátom pedig...

Én 21 leszek, a barátom pedig 24. Mindketten szeretnénk egy kisbabát. Nincs ez még túl korán?

Figyelt kérdés
2007. júl. 18. 10:04
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha szeretitek egymást, együtt vagytok elég ideje ahhoz, hogy már ne törjenek felszínre a másik nem ismert, idegesítő, elválást gerjesztő tulajdonságai, és mindketten szeretnétek azt a kisbabát, akkor miért ne?!

De ha egy csöpp kétség is van bennetek, akkor jobb ha vártok, mert ez visszafordíthatatlan folyamat, életetek teljesen megváltozik az új jövevénytől, és nagyon-nagyon hosszú időre le fog kötni benneteket.

Pl. ha bulizós, disco-ba járósak vagytok, annak onnantól annyi.

2007. júl. 18. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Azt, hogy mikor vállaljon valaki gyermeket a legritkább esetben a kor mondja meg. Amennyiben testileg, lelkileg egymásra vagytok hangolva, adottak a gyermekvállaláshoz szükséges dolgok (pl. hely, anyagiak, felelősségtudat), úgy bátran felvállalhatjátok.
2007. júl. 18. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha minden feltétel adott a babavállaláshoz, akkor hajrá! Nincs arra szabály, hogy mikor van ehhez korán: akkor érkezett el az idő, amikor a pár úgy gondolja! Sok boldogságot! :o)
2007. júl. 25. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Szia!

Szerintem sem a kortól függ.A lényeg,hogy mennyire érzed magad felelősség teljesnek egy gyerek neveléséhez.

Viszont a bizonytalanság nem túl jó dolog,egy ilyen témában. Ha annak az esélye felmerült benned,hogy esetleg fiatal vagy a dologhoz,akkor bizony bizonytalan vagy.javaslom,hogy vedd sorra,milyen "lemondásokkal" és felelősséggel jár a gyermek vállalás és csak akkor kezdjetek bele a baba project-be,ha már nincs kérdés,ami felmerüljön :)

2013. jan. 14. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!