Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Egy hete együtt voltam barátom...

Egy hete együtt voltam barátommal. Nem volt peteérésem. Megszakításos közösülés volt. Szerdán viszont nem jött meg. Görcsöl 4napja a hasam meg a derekam. Lehet, hogy mégis teherbeestem?

Figyelt kérdés
2011. okt. 15. 17:13
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem ezt innen senki nem fogja tudni megmondani. Tesztelj - ha lett baba, már ki kell mutatnia.
2011. okt. 15. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 sumergo ***** válasza:
Honnan tudod, hogy nem volt peteérésed? A tested nem egy gép, hogy pontosan működjön, így soha nem tudhatod. Ha csak egy hete voltatok együtt (és előtte nem), akkor a teszt is korai még. Ha újabb egy hét múlva sem jön meg, akkor tesztelj.
2011. okt. 15. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!