Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Pco-m van, két korai vetélésem...

Pco-m van, két korai vetélésem már volt. Még terhesség megállapítása előtt írnak fel olyan gyógyszert, ami segít megtartani a terhességet és nem vetéléssel végződik?

Figyelt kérdés
2011. okt. 16. 14:06
 1/1 anonim ***** válasza:

Igen, de nekem is csak másfél év problémázás után ajánotta fel a doki, rájöttem, nekem kellett volna kérnem.

Utrogestan-t vagy Duphaston-t szoktak ilyenkor adni a progesteron pótlására először is, másodszor pedig kérdés, hogy vagy e már kezelve metforminnal, mert a PCO-soknak az már terhesség előtt, majd terhesség alatt is ajánlatos és persze a szénhidrát, cukor diéta is. Tehát azt már terhesség előtt is jó úgy csinálni, hogy nem eszel csak barna kenyeret, nem eszel cukrot, sima tésztát, tehát diabetikusan étkezel. Nem tudom, ez így volt-e nálad eddig.

2011. okt. 16. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!