Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Új hónap, új esélyek?

Új hónap, új esélyek?

Figyelt kérdés
Várunk mindenkit szeretettel, aki nem szerette volna, de megjött neki, vagy aki csak most kezdi a próbálkozást. Messze még a peteérés, de addig is, osszuk meg gondolatainkat!
2011. okt. 17. 15:00
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/1231 anonim ***** válasza:
Kitartást kívánok mindenkinek! Nekünk ez a 3. próbálkozós hónapunk, ma-holnapra nem várom, eddig nem is jött meg, de amilyen szerencsétlen vagyok tutti megint csak késik. És akkor megint előről minden... kivárni a peteérést, aztán időben eltalálni, majd újra várni az eredményt. Nem görcsölök rá, csak figyelek egy picit, de így is nehéz újra és újra megélni a sikertelenséget.
2011. okt. 17. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/1231 anonim ***** válasza:

Jelen! De mától újra kezdődhet a próbálkozás! Nyár eleje óta próbálkozunk. Ő lenne a 3-dik baba. Az elsőre 1 évet vártunk, a második meglett azonnal. Most megint nem akar összejönni. Szerdán megjött :( De ma elmúlt.

Ti mióta? Hanyadik baba?

2011. okt. 17. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/1231 anonim ***** válasza:
Sziasztok!ez volt az első hónap mikor próbálkoztunk!tegnap volt peteérésem, most várom a hónap végét hogy mi lesz!remélem sikerült!:) mindenkinek szorítok!:)
2011. okt. 17. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/1231 A kérdező kommentje:
Nekem most múlt el a mensim, peteérésem 27- e körül várható. Addig igyekszem nem túl sokat gondolkozni rajta!
2011. okt. 17. 16:31
 5/1231 anonim ***** válasza:
58%
Barnarizs,Zoknis itt vagytok??Nettus!!
2011. okt. 17. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/1231 anonim ***** válasza:

2-dik vagyok. Nekem 25-dike környékére várható :) Én nem stresszelem magam rajta, bár rosszul esik, ha mégis megjön. Csak mi ritkán tudunk együtt lenni férjem munkája végett :(

Melyik megyéből írsz?

2011. okt. 17. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/1231 anonim ***** válasza:
15:49 es vagyok én győr-moson-sopron és ti?
2011. okt. 17. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/1231 anonim ***** válasza:

Zoknis jelentkezem.

Én szőke nő létemre elnéztem és nem olvastam, hogy már elindítottad. :) Oda mág írtam egy pár sort. Azt lányok olvassátok mán el.:) Köszi

Akkor röviden, hogy a többiek is értsék, én már 14 hónapja várom a babát, hogy jöjjön. Most van a mensim első napja.


Nettus képzeld én ma olyan rosszul voltam, alig tudtam bármit csinálni, így már régen görcsöltem az életembe. De jelentem már jobban vagyok.:)


zoknis

2011. okt. 17. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/1231 anonim ***** válasza:

Most láttom a kérdést én fejér megyei volnék.


zoknis

2011. okt. 17. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/1231 anonim ***** válasza:

sziasztok csajok!mindenkit üdvözlök újakat és régiket!!

én békés megyéből írok!!nekem most van múlóba a menszeszem!mi még csak néhány hónapja próbálkozunk igazán!a pé-m kb.nov.1 -én lesz!

zoknis!!

hogy vagy?görcsölsz még?pedig reménykedtem,hogy nem fog megjönni!!Nettus!!

2011. okt. 18. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!