Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miért gátolja a teherbeesést...

Miért gátolja a teherbeesést az inzulinrezisztencia? Vajon sikerülhet így is?

Figyelt kérdés
2011. okt. 18. 15:39
 1/5 anonim ***** válasza:
82%

Nem tud beágyazódni a magzat. A magas inzulin felnyomja a tesztoszteront általában, és sok esetben ettől még rendes peteérés, igazi tüsző növekedés sincs. Nem lesz akkora, hogy meg tudjon repedni, hanem kis meg nem repedt puklik, pici ciszták lesznek tőle sajnos. Azt meg mástól hallottam, hogy nem tud az IR-től beágyazódni, még ha csinálnak is a dokik tüszőrepedést, stb.

Megoldás a diéta, fogyás, torna, metformin. Barátnőm egy év alatt spontán babás lett, nemsoká szül.

2011. okt. 18. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Szedem rá a merkformint.A cisztáim eltűntek de ovum nincs.
2011. okt. 18. 18:01
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem sikerült spontán teherbe esnem Ir-rel,de sajnos a 7. héten missed ab. lett a vége.(( Azóta eltelt két hét,de még mindig nem tudtam feldolgozni.
2011. okt. 19. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Jól írja az első. Meggátolja a beágyazódást. Nekem kétszer volt lombikom. A másodiknál biokémiai terhességem lett (nem fejeződött be a beágyazódás) és elvetéltem az 5. héten. Utána nézettem meg az IR-t saját magamtól, és bizony van is. Ebben csak az a szomorú, hogy a meddőségi központban nem is kérték ezt a vizsgálatot. Pedig megelőzhettem volna két kiborulást, meg pár száz ezer forintot. Az endokrinológusom meg azt mondta, hogy ezekkel az értékekkel eleve nem volt semmi esélyem a teherbeesésre, tehát tök felesleges volt a lombik. Úgyhogy most kezeljük. Aztán ha rendeződnek az értékek, jöhet egy újabb lombik. De addig nem.
2011. okt. 19. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.Akkor továbbra is marad a sport diéta és a merkformin.
2011. okt. 19. 16:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!