Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ezzel a görbével mikor tesztel...

Ezzel a görbével mikor tesztelnétek, vagy mit gondoltok róla? A piros az amikor én ugy gondolom hogy peteérésem volt

Figyelt kérdés
[link]
2011. okt. 18. 18:01
 1/6 anonim ***** válasza:
17-18 nap között volt peteérésed. Tesztelni legkorábban 3 nap múlva kéne, bár az időzítés nem volt a legjobb, de azért szurkolok!
2011. okt. 18. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

17-18. nap már bőven a lutális fázis, szóval a pé addigra már rég megtörtént.

Szerintem már reggeli vizeletből tesztelhetsz vmi jobbfajta teszttel.

2011. okt. 18. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

"A hömérséklet leesik a tüszörepedés elött


Azt feltételezik, hogy a ciklus legtermékenyebb napja az, amelyben a hömérséklet még egyszer leesik közvetlenül a luteális fázis elött. Ezen a napon nagyon sok ösztrogén kerül elválasztásra, amely a hömérséklet eséséhez vezet. DE: ha nem esik le a hömérséklet, az is normális és semmit nem jelent a petesejtre/megtermékenyítésre nézve."

"Lassú hömérsékletemelkedés


Egyes nöknél a hömérséklet naponta csak 0,1 fokot emelkedik. Akkor lehet benne biztos, hogy volt tüszörepedése, ha a hömérséklet legalább 4 napon keresztül a cover line felett marad. Ebben az esetben a tüszörepedés néhány nappal elötte történt. "

Én ebből következtetek, h a ciklus.hu jól húzta be a pé-det.

2011. okt. 18. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem meg akkor lehetett kb, amikor bejelölted te is. De erről a görbéről kértél már párszor véleményt...
2011. okt. 18. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Már 10-esnek ki kéne mutatnia.
2011. okt. 19. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
igen tettem fel kérdést, bocsánat többet nem fogok csak gondoltam ha valaki még elnéz erre és volt hasonló helyzetben vagy tud mondani valami biztatót, azért tettem fel, meg egyszerüen nem tudom hogy most mire számíthatok, és ezért a kérdés,de tényleg ha ennyire gond akkor bocsi. és a multkor 35 napra jött meg és nem tudom hogy mi lesz most mert olyan is egyszer fodult elő velem eddig 28 29 napra jött meg és most nem tudom honnan számoljam vagy ne számoljam...
2011. okt. 19. 12:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!