Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Honnan tudjuk, hogy a ciklusba...

Honnan tudjuk, hogy a ciklusban volt e peteérésünk vagy sem?

Figyelt kérdés
2011. okt. 19. 16:11
 1/8 anonim ***** válasza:
Hőgörbéből szépen kiderül. Lehet, hogy ovuteszttel is, de ahhoz kicsit sem értek...
2011. okt. 19. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ovulacios teszttel kiderul.
2011. okt. 19. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
PG53 ovulációs mikroszkóppal.
2011. okt. 19. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Szóval az ovuláció és a peteérés ugyanazt jelenti. Csak mert olvastam egy másik kérdésben és ott azt írták, hogy a kettőnek semmi köze egymáshoz.

PG 53 - at használom, ha páfrányos akkor az a peteérés.

2011. okt. 21. 16:50
 5/8 anonim ***** válasza:

Az ovuláció latin szó, magyarul azt jelenti, hogy peteérés...

A mikroszkópot nem ajánlom, nem megbizható, én sokat teszteltem azzal, nem mindig mutat igazat. A legmegbizhatóbb módszer a tesztelés, ha biztosra akarsz menni persze.

2011. okt. 21. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én egy nőgyógyásztól egyszer azt halottam,hogy azoknál a nőknél akik mindig éreznek valamit egy ciklus alatt,viszont egy adott ciklusban neméreznek semmi tünetett akkor valószinű,hogy akkor nem volt peteérése.Én elsőnek hülyeségnek tartottam mert minden ciklus más és más lehet.Ma már kezdek kicsit hinni benne.
2011. okt. 23. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Peteérésed lehet,hogy van adott hónapban,de az nem jelenti azt,hogy meg is reped a tüsző és volt ovulációd.(Így termékeny sem voltál abban a hónapban)pl.nekem uh-on látszott 1 bizonyos hónapban,hogy a 12.napon érett tüsző és vérzés előtti nap is megvolt még.A menstruáció alatt távozott,mert utána már nem látszott.
2011. okt. 23. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

De ha nem reped meg, akkor mi történik vele?

Nem értem

2015. jan. 24. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!