Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ma van az ovulációm, a ciklus....

Ma van az ovulációm, a ciklus.hu szerint. Akinek összejött a baba ez alapján? Mennyire bízhatok benne?

Figyelt kérdés
Én alapjában véve nem nagyon hiszek az ilyenekben, tegnap voltunk együtt,és előtte 2 napja, de akkor ma is próbáljuk meg? Mi a véleményetek? 32 naposak a ciklusaim.
2011. okt. 20. 13:39
 1/5 anonim ***** válasza:
Az abszolút nem mérvadó. Nekem ebben a hónapban 1.-jére írta a ciklus.hu és helyette 7.-én volt. Ovutesztelj ha amúgy nem érzel semmit pé-kor. Én megérzem, mensi szerü görcsölgetéseim vannak olyankor.
2011. okt. 20. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hát annyit érzek, hogy ez a mai nem az én napom, mert nem görcsölök,de hasam nincs rendben és olyan mintha a torkomban lenne egy gombóc.(majdnem mintha hányinger kerülgetne,de mégsem):D Nem tudom minek tudjam be,az időtől lehet-e, vagy tényleg ovuláció? Hol lehet kapni ovutesztet? És milyet vegyek?
2011. okt. 20. 13:55
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem 28 naposak a ciklusaim. 3 nappal előbb van petetrésem,mint a cklus.hu-n... nem szabad erre alapozni. vegyél ovu tesztet vagy mikroszkópot.
2011. okt. 20. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Vaterán 60-70 Ft darabja. Vegyél párat és tesztelgess,az a biztos.
2011. okt. 20. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem sajna nem jött be, ovu tesztet ajánlom, nekem az mutatta meg pontosan a peteérésemet :)
2011. okt. 20. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!