Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Egy héttel mensi előtt hánying...

Egy héttel mensi előtt hányingerem van egyfolytában, savanyúságot ennék. Ez abszurd, ugye?

Figyelt kérdés
2011. okt. 20. 14:41
 1/8 anonim ***** válasza:

Nem, szerintem totál normális!

Nálam is hasonlóak voltak a tünetek,csak én folyton citromot ettem volna hallal:) és terhes voltam :)

2011. okt. 20. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Arra gondolsz, hogy csak bebeszéled magadnak a tüneteket, mert babát szeretnél?

Hát nem abszurd.

Én egy (talán túlságosan is) realista ember vagyok, sose magyaráztam be magamnak, hogy "na, most biztos terhes vagyok, jöhetnek a tünetek".

És egy héttel a nemvárt előtt olyan hányingerem volt napokig, hogy alig hittem el. A nemvárt előtti este meg - lett a tesztem, nem is értettem. Aztán néhány napra rá meg már + volt.

Szóval lehet, hogy terhes vagy, de ha "belebeszélős" fajta vagy, akkor azért ne éld bele magad, amíg nincs teszt!

Sok sikert!

2011. okt. 20. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Én is egy héttel mensi előtt vagyok!nekem is nagyon hányingerem van,és hasgörcseim, szédőlgök és egyszerűen nem találom a helyem!szóval én iszonyat rosszul érzem magam, anyukám is így kezdte a terhességét, remélem én is az vagyok!:)(és ezeket nem beképzelem)

Szóval ezeket mind azért írtam le, hogy egyáltalán nem abszurd amiket érzel!:)remélem baba van a dologban!szorítok nagyon!:)

2011. okt. 20. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Évek óta nem jön össze a baba. Ez az első clostys hónapom,leírhatatlanul boldog lennék,ha tényleg baba lenne! :)
2011. okt. 20. 18:09
 5/8 anonim ***** válasza:

ÉN is savanyúságot ettem egyfolytában a mensi előtt 1 héttel, és kiderült hogy 6 hetes terhes vagyok mára:)))) Ja és én is clostit kaptam! Drukkolok nagyon!!!!

ÉLjen a savanyúság:)))

2011. okt. 21. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem egyetlen tünetem annyi volt, hogy nem tudtam elviselni a kézmosószappanunk szagát hirtelen. Még én is meglepődtem amikor pozi lett a teszt :) Egyelőre még se hányinger se lekváros savanyúság kívánás nincs, bár még csak az 5. héten vagyok :)
2011. okt. 21. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Gratulálok nektek!!! :)

Nekem még 5nap a nem vártig...

2011. okt. 21. 19:08
 8/8 anonim válasza:
Tudom régi kérdés, de lett baba kedves kérdező? 😌
febr. 20. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!