Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lombikos sorstársak nektek...

Lombikos sorstársak nektek hogy volt? Lehet potyára megyek uh-ra?

Figyelt kérdés
21.-ik napon el kezdtem a hormon leállító inekciót.Ma kellett volna meg jönnie,25-én mennék uh-ra,hogy hat-e a kúra de mi lesz ha nem múlik el 25.-ig mivel még meg sem jött és kb.4-5 napig szokott meg lenni!Nektek is adtak előre időpontot vagy akkor kellett jelentkezni mikor meg jött?Csak én vagyok ilyen"mázlista"vagy más is járt így?
2011. okt. 20. 19:33
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem a mensi 3.napján kellett mennem vérvételre,akkor még nem volt UH.Akkor kaptam a tüszőnövesztő szurikat és csak utána volt UH.
2011. okt. 20. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Kedves kérdező! te a jelek szerint long,azaz hosszú protokollos vagy (az előző válaszadó jót írt,de ő short,rövid protokollos,az másként zajlik). szóval: gondolom Suprefact,vagy Gonapeptyl (Decapeptyl) a leállítód. Ez mellett csúszhat pár napot,van kinek egy hetet is nekem már volt 4 longom,amúgy kotta pontos mensim csúszott tőle mégis. Ahova én járok oda nem előre adnak időpontot,hanem mikor a leállító mellett megjön,akkor kell jelentkezni,és hívnak be uh-ra. Ilyenkor megnézik nem lett e cisztád, és elindítják a stimuláló injekciót. sok sikert egy "sokadik" lombikos
2011. okt. 21. 04:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
első vagyok:Nekem is long volt,kaptam gonapeptylt,és amikor megjött a mensi, annak a 3.napján kellett először visszamennem és akkor nem volt UH.csak vérvétel.6.lombikom mind long volt és ahová én járok így van!
2011. okt. 21. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat lányok!

Igen long prot.van nekem is suprefact-tal!Sajna még mindíg nem jött meg így hétfőn telefonálok(egyébként pestre járok Kaáliba)és le beszélem mi legyen mert nekem sem vérvételt hanem uh-t mondott a doki 25.-re!

Mint látom már nem vagytok kezdők így főleg nagyon sok sikert kívánok nektek!!!

Még egyszer köszönöm!

2011. okt. 21. 20:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!