Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lombikosok! Punkció után ki...

Lombikosok! Punkció után ki hány nap múlva kapta vissza a "babókat"? Miből döntik el mikor kaphatjuk vissza Őket?

Figyelt kérdés
2011. okt. 22. 16:03
 1/5 sumergo ***** válasza:

Alapból 2-3 nap után vissza szokták őket tenni, hiszen ott vannak a lehető legjobb helyen, csak akkor később, ha kíváncsiak rá, hogy tovább is osztódnak-e. Az utolsó lombikomnál 4 nap után kaptam vissza őket, mert 5 lombikom sikertelen volt, és a doki azt mondta, megnézzük, hogy nem állnak-e meg a fejlődésben, de szerencsére szépen osztódtak tovább, egyikük itt van a pocimban.


37+5 hkm

2011. okt. 22. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én 3 nap után kaptam vissza,nekem sajnos nem sikerült:(
2011. okt. 22. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én elég hamar a 2.napon kaptam vissza egy topembriót. Én úgy éreztem nagyon hamar volt. Oké tudnia kell az orvosoknak mit csinálnak,de mikor a 3.napon a 6 embrióból 1 élt csak és azt sikerült lefagyasztani, nagyon elszomorodtam. Lehet amit visszakaptam az sem élt tovább,tudom bent jó helye van,de én sok helyen hallom 5.napon van beültetés akkor már biztos ,hogy életképes az embrió aztán már csak a beágyazódáson kell izgulni. A következőnél is biztos vagyok benne hogy 2.napon kapom vissza :(
2011. okt. 23. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Az első programomba vagyok ezért érdekelt,hogy ezt hogyan is döntik el,mert hallottam nem mindenki ugyan akkor kapja vissza. Első válaszoló gratulálok! A többieknek meg sok sikert a továbbiakban!
2011. okt. 23. 10:58
 5/5 anonim ***** válasza:
Általában a 3. napon ültetik őket vissza. Ha van sok leszívott petesejt, akkor megpróbálják őket elvinni az 5. napig (blasztocita állapot), mert akkor sokkal fejlettebbek, és nagyobb az esély a sikeres beültetére.
2011. okt. 23. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!