Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mi okozhatja, hogyha clostival...

Mi okozhatja, hogyha clostival sincs peteérés?

Figyelt kérdés
A görbém szerint sem volt, és az ovutesztek is negatívak voltak. :(
2011. okt. 23. 01:30
 1/9 anonim ***** válasza:

PCOS pl. Nekem se volt.

Aztán hagytam a francba a clostyt, tartottam a 3-as kezelést és simán is lett peteérésem.

Előtte volt peteérésed?

2011. okt. 23. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
A 3. és 21. napi vérvételem szerint nincs PCO-m. Lehet ennek ellenére is?
2011. okt. 23. 13:18
 3/9 anonim ***** válasza:
1 bizonyos hónapról beszélsz?Mert olyan mindenkinél előfordul,hogy nincs minden hónapban pé. a ciklus ellenére sem.
2011. okt. 23. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Hányadik clostis ciklusnál tartasz?Nekem sem volt a 3 ciklus alatt.Nekem inzulinrezisztenciám van ami elég ahhoz hogy ne legyen.Hormonvizsgálatod,terheléses inzulinvizsgálat volt már?
2011. okt. 23. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Volt terheléses vércukrom, és azt mondta az endodoki, hogy kialakulóban van az inzulinrezisztancia. Attól is leállhat a peteérés? :( Azt hittem, csak ha PCO is van.

Nem az első peteérés nélküli hónapom sajnos, de az első clostis.

2011. okt. 24. 13:10
 6/9 anonim ***** válasza:
Egyik előző vagyok.A closty pé. serkentésre jó,de ha ilyen kezdődő bajod van arra más gyógyszert szoktak szedni.Mondtad a nőgyógyászodnak mit mondott a másik orvos?
2011. okt. 24. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Adott merckformint az endodoki, de nagyon rosszul voltam tőle. Képtelen voltam enni és folyton elájultam.

A nőgyógyázom is megcsinálta a hormonvizsgálatokat, és azt mondta, semmi bajom, csak a súlyfeleslegem miatt nem elég a hormon, amit a szervezetem termel, ezért kell a closti.

2011. okt. 24. 15:44
 8/9 anonim ***** válasza:
Fokozatosan kell szedni a meckformint,1hét reggel felet este is felet,aztán a köv. héten lehet emelni a napi adagot.Hozzászokik a szervezeted és emellett diétázni és sportolni kell.
2011. okt. 25. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Szia. Fokozatosan szedtem. Egy hónap alatt mentem fel napi 1-ről napi 3-ra, ahogy a doki előírta. Ez alatt nem tudtam dolgozni. Nem csak a hasmenés, de folyamatos hányinger, már akkor rosszul voltam, ha valaki csak főzést, vagy éttermet említett. Próbáltuk csökkenteni az adagot, de akkor sem ment. Ájulás, rosszullét. Én egyszerűen nem tudom szedni.
2011. okt. 26. 10:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!