Teherbe eshettem?

Figyelt kérdés

Hol is kezdjem?A párommal jún.25.-én közösültünk-ez volt a menstruációm 4. napja.A közösülést megszakítottuk,de tudom hogy ez egyáltalán nem biztonságos.Rá 1 hétre megcsináltam 1 tesztet,ami negatív lett,majd még 1et az ominózus eset után 14 nappal-az is negatív lett.Sőt,csináltam még 1et rá 3-4 napra és most hétfőn,amik negatívak lettek.Egy hete barna folyásom volt,majd pisiltem 1 kis vért és a rá következő nap megjött(szerdán),pedig nekem pénteken szokott(Most csüt. van).Közel 6 hónapja szedem a Triregol fogamzásgátlót;nem kizárt h a meleg miatt vagy mert egyszerűen front érzékeny vagyok-sőt igen stresszelős is-de elkezdtem tüneteket észre venni magamon(fejfájás,émelygés) és nagyon megijesztett hogy a pocakom "torzul".Vékony testalkatú vagyok és az utóbbi napokban nem eszem rendesen,mégis mintha fellennék puffadva vagy nem is tudom,de nagyon nem stimmel.Mintha nőne a pocakom.Voltam dokinál kicsivel több mint 1 hete;szerinte a tabletta okozza.Már majdnem 1 teljes hónapja stresszelek-rettegek,19 éves vagyok és nem tudnám a párommal semmiképpen sem vállalni.Lehet hogy hipohonder vagyok,vagy ez álterhesség?

Kérem,válaszoljon nekem valaki sűrgősen!Előre is köszönöm.


2007. júl. 19. 17:09
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem vagy terhes,inkább gondterhes!:D

Szetsz gyógyszert és megszakítva szeretkeztek!!Ki van csukva!!Az hogy torzul a hasad már szerintem beképzeled!!

Nagyon meleg van és ez jól megkavarja az embert!!Menj inkább egy kicsit a barátoddal nyaralni és pihenni ne idegeskedj!!!!

2007. júl. 20. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

csatlakozom az elöttem szólóhoz.az,hogy már most kezdene nöni a hasad,az ki van csukva.A tri regol,amu´gy is az a fajta fogamzásgátló gyógyszer,amitöl szoktak ilyen féle tüneteket produkálni.(Nekem is volt anno 4 éve,e´s az orvosom azt javasolta,tartsak egy ho´nap szünetet,és írt másik gyógyszert)

Ne idegeskedj,szerintem sem vagy terhes!!!!

2007. júl. 20. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!