Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A méhnyak nyáknak mindenképp...

A méhnyak nyáknak mindenképp tojásfehérjésnek kell lennie, mikor peteérés van? Nekem nem ilyen, részletek.

Figyelt kérdés
Ebben a hónapban mindennap többször is néztem a váladékot,az elején nem nagyon volt,utána ragadós és kevés,mostanában pedig fehéres-átlátszós,vizesebb,vagy krémszerű,egyáltalán nem nyúlik,és nem tojásfehérje szerű. Legutóbb 9-én jött meg nekem és 28 naposak szoktam lenni a ciklusaim,néha 1-1 nappal kevesebb.Elvileg 23-án lenne az ovum. Nekem nem volt ovulációm vagy még lehet(hiszen ált. pontosan 28 nap szokott lenni)vagy volt,csak nekem máshogy jelentkezik?
2011. okt. 24. 14:15
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Megmondom őszintén szerintem ha nem védekeztek és vagytok is együtt (legalább is nálam)akkor nem találsz "törvényszerűen" tojásfehérjés váladékot!Nekem sem szokott,inkább krémesebb,szerintem számít hogy mennyi idővel a szeretkezés után......

Lehet tévedek,ne haragudj ha butaságnak találod!

Sok sikert!

2011. okt. 24. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
nekem szülés után változott meg.Előtte volt minden "előírt"középidős folyásom,most inkább kevés,nem átlátszó,nem nyúlós..Az orvosom azt mondta teljesen normális ez így és vizsgáltok alapján peteérésem is van.
2011. okt. 24. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2011. okt. 28. 13:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!