Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetséges, és van-e valaki,...

Lehetséges, és van-e valaki, akinek konkrétan a menzesz előtti és utáni néhány napos barnázás nehezítette a teherbeesést? Ha igen, hogyan oldották meg a "problémát"?

Figyelt kérdés
2011. okt. 24. 18:09
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia. Én a terhességem előtti hónapokban úgy jártam mint te. Ha megjött a mensim 25. naptól 3-4nap barnázás volt, 2 nap vérzés és még utána 3-4nap barnázás ismét. Ezt csinálta majdnem fél évig, mikor elhatároztam hogy elmegyek kivizsgálásra, addigra terhes lettem. szóval lehet hogy befolyásolja, de ha van rendes mensid, és peteérésed akkor szerintem a barnázás nem befolyásolja. Mióta próbálkoztok? 15hetes kismama
2011. okt. 24. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Gratulálok! Esetedből kiindulva nem befolyásolja, ha jól gondolom. Menzim van rendesen, petéérés talán majd most fog kiderülni (hőmérőzés). 10 hónapja próbálkozunk. Ciklusaim változóak, ált.34 naposak.
2011. okt. 24. 22:47
 3/3 anonim ***** válasza:

Persze, hogy befolyásolja! A barnázás progeszteron-hiányra utalhat, ami a teherbeesést is gátolja, illetve később vetélést okozhat. Viszont lehet pótolni, beszélj erről az orvosoddal, és ne hagyd magad lerázni!!

Nekem pl. van ilyen, és progi-hiány is van, és miómám is van.Ezek mind összefüggnek, a mióma ösztrogén túlsúly miatt alakult ki, és okoz bizonyos dolgokat. Ez csak egy példa, ezer oka lehet nálad is. Menj el orvoshoz, és verj ki belőle egy vérvételt, és egy uh-t. Nézesd meg magad alaposan, mert ez jól kezelhető dolog.

2011. okt. 25. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!