Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Magas hő. Mitől lehet?

Magas hő. Mitől lehet?

Figyelt kérdés
Két napja már 37, 4 és 37, 3 a hőm. Ez valami gyulladás lehet?A menzim eléggé rendszertelen. Ebből nem tudok kiindulni. Mi lehet. A dokim írt fel valami gyógyszert, hogy mgjöjjön, esetleg attól lehet?Írjatok, ha tudtok, Köszönöm.
2011. okt. 25. 08:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Esetleg terhesség? Tesztet nem csináltál??
2011. okt. 25. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem csináltam tesztet, mert nem gondoltam erre. Orvoshoz járok, most ő felírt egy gyógyszert, amit szedek, amitől elvileg megjön. De a dokim nem mondta, 1 hete voltam nála. Akkor írta fel a gyógyszert! Most akkor szedjem tovább, vagy mit csináljak?
2011. okt. 25. 09:02
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem gondoltál erre, oké, de van esély rá, hogy terhes legyél? Mert ha pici is van akkor teszt és ha pozi akkor abba kell hagyni a gyógyszert, ha negatív akkor pedig szedd tovább a gyógyszert amit felírt és ha ennek ellenére sem jön meg akkor újra doki.
2011. okt. 25. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a váalszodat.Akkor gyorsan tesztelek majd egyet, holnap, mert nincs itthon teszt. De köszönöm, hogy írtál.
2011. okt. 25. 09:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!