Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szeptember 20-án volt meg...

Szeptember 20-án volt meg utoljára. Ma teszteltem és negatív. Tuti nem vagyok babás?

Figyelt kérdés
2011. okt. 25. 10:49
 1/7 anonim ***** válasza:
Szept. 17.-én jött meg utoljára, azóta sem és a tesztek negatívak. Szerintem ebből már neked sem és nekem sem lesz baba... :(
2011. okt. 25. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

detto ugyan az kérdező!

én elmegyek nőgyógyászhoz majd ő megmondja biztosra, minden jel arra mutat hogy terhes vagyok, de ha mégsem akkor meg valami nagy gáz van:(

2011. okt. 25. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nincs tuti ! A barátnom tobbszori negatív teszt ellenére terhes volt. Vérbol és uh-val állapították meg kb. mennyi idos terhes. Ha továbbra se jon a menzi keresd fel a dokidat O majd megmondja mi a szitu.
2011. okt. 25. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nekem szeptember 28 volt meg utoljára,de már tegnap pozit teszteltem :)

De nem kizárt hogy nem a rendes időben volt peteérésetek,hanem épp amikor mensiznetek kellett volna,akkor még nem mutatja a teszt!Szóval ameddig nem jön meg,van remény:)Sok ilyet olvastam már itt is például,hogy a ciklus 35. vagy épp a 42. napján történt egy ovuláció.

2011. okt. 25. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én 23-ára vártam a mensit, még mindig nincs. De akkor sincs nagy gáz ha nem baba miatt nem jön. Néha egy hónap kimarad, az lehet, hogy csak stressz, vagy pl fogyókúr miatt is elmaradhat a peteérés. Ezenkívűl enyhébb fertőzések, felfázások is okozhatnak menzeszelmaradást, vagy késést. Szóval átmeneti zavar néha mindenkinél előfordulhat. Nem kell mindjárt a legrosszabbra gondolni! Fel a fejjel csajok!
2011. okt. 26. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
megjött 29-én.nem vagyok elkeseredve.jön egy következő reménnyel teli hónap.
2011. nov. 1. 14:45
 7/7 anonim ***** válasza:
Sok sikert!:)
2011. nov. 1. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!