Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha már napok ota hányingerem...

Ha már napok ota hányingerem van (holnapra nem várom) a teszt kimutatta volna már a babát ugye?

Figyelt kérdés
2011. okt. 25. 11:32
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen, mivel a hormontól van hányingered így a tesztnek ki kéne mutatnia. De nekem már 5. napja késik, tüneteim vannak, de a teszt nekem sem mutat semmi pozitívat.
2011. okt. 25. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

érdekes

pedig nem is görcsölök rá,mivel van egy 2éves kislánykám lekötöm magam.

2011. okt. 25. 11:42
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem már 2 nappal a nemvárt előtt kimutatta egyértelműen,de mindenkinél más a hormonok jelenléte,még ne add fel!
2011. okt. 25. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem bizti hogy kimutatta lehet késői péd volt nekem a nemvárt utáni napon lett pozi a tesztem halványan és egyre erősebb lett.Azóta nekem is lassan 2 éves lesz a kisasszony és mi is majd most tervezzük a 2. babát.Sok sikert neked majd irj mizus.
2011. okt. 25. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Csinálj még két nap múlva is!
2011. okt. 25. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekem a hányinger kezdete után egy héttel lett + tesztem, előtte meg - volt, nem is értettem :)

9 hkm

2011. okt. 25. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!