Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nemvárt előtt 2 nappal 2...

Nemvárt előtt 2 nappal 2 pozitív terhességi tesztnek hihetek? Képek!

Figyelt kérdés

Egyik sem reggeli első.


[link]

[link]


2011. okt. 25. 12:47
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

Persze, hogy hihetsz, kiugrik a csík :)

Gratulálok!

2011. okt. 25. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Jajj de jó:)))) KÖszönöm :)
2011. okt. 25. 12:51
 3/18 anonim ***** válasza:

Gratulálok!

Ez egyértelmüen pozitív.

Én is nemvárt elött 2 nappal vagyok, de nekem egyértelmüen negatívak lettek a tesztjeim.

Boldog babavárást! :)

2011. okt. 25. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen :) Sokat vártunk rá :(
2011. okt. 25. 13:04
 5/18 anonim ***** válasza:
Gratulálok! :)
2011. okt. 25. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

Elárulod,milyen teszteket vettél????? kíváncsi vagyok,milyenek,mert 2 nappal előtt ilyen szépen kimutatta a terhességet!

Hatalmas Gratula!!!

2011. okt. 25. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Persze, hogy pozitív, elhiheted:)))


Gratulálok:)

2011. okt. 25. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm nektek :)

Az első képen lévő teszt:Expect,a rossmanba vettem azt hiszem 650 Ft.A második képen lévő:Mono-test gyógyszertárba vettem 445 Ft.

Még van egy gabriellem,arról azt hallottam nagyon tuti,azzal megvárom a regggelt.Ha gondoljátok,felteszem azt is holnap,hogy milyen lett :)

2011. okt. 25. 14:14
 9/18 anonim ***** válasza:

Szia!hatalmas Gratula!!!!!!!!

megkérdezhetem, h miért érezted úgy h tesztelned kell, volt valami tüneted vagy valami!mert én is szeretnék már tesztelni de nem merek!!!:(

Nekem pedig még egyszer hatalmas gratula!!!:):)

2011. okt. 25. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Csak pénteken akartam,hogy hátha késik,mert amúgy napra pontos ciklusaim vannak.Tesztem sem volt.Aztán nem is tudom,miért,de elmentem a patika előtt,és bementem tesztért,egyből kettőért,ezt sem értem,és éreztem,hogy azonnal meg kell csinálnom,nem tudom,miért:D Aztán hazafelé útba esett a rossman,és megintcsak nem tudom,hogy miért,de be kellett mennem másik tesztért,úgy gondoltam,a 2 kevés lesz,mert a gabriellt direkt reggelre vettem.És jól tettem,mert az első után meg kellett csinálnom a másikat is,de most már várok reggelig a harmadikkal :)
2011. okt. 25. 16:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!