Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Volt olyan valakinek, hogy...

Volt olyan valakinek, hogy nem várt napjáig biztos volt benne, hogy meg fog jönni, mert ugyanolyan tünetei voltak mint menstruáció előtt? Gondolok itt, enyhe mellfeszülésre, kicsi hasszurkára stb.

Figyelt kérdés
2011. okt. 25. 15:20
 1/8 anonim ***** válasza:
85%
Jelen. Dettó ugyanolyan volt, biztos voltam benne, hogy másnap megjön..mivel már régóta próbálkoztunk, így volt otthon teszt, másnap nem jött meg és teszteltem egy halvány pozitívat, aztán két nap múlva egy erőset. Most 11 hónapos a nagyfiú, és éppen az igazak álmát alussza :) remélem legalább még egy óra hosszáig :D
2011. okt. 25. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
94%
Na nekem is így volt.Fájt a hasam,úgy voltam végig vele,hogy megjön.Csak késett és végül kiderült babát várok.De mikor 2 hetet késett (ennyit vártam,mert mondom mostmár biztos terhes vagyok ha nem jön meg) és negatív lett.És közben akkor már 6 hetes volt a babám.
2011. okt. 26. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
96%
Nekem annyira fájt a derekam,hogy majd leszakadt, fájtak a melleim. Két nap volt még a menstruációmig. El is mentem tampont vásárolni. Aztán jó ideig csak törölgettem a port a dobozról, mert nem jött meg. Most egy éves múlt a fiam. :)
2011. okt. 27. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
95%
Én is nagyon görcsöltem, már el is sirattam a babát, sőt még picit barnáztam is, úgyhogy végképp lemondtam róla. aztán egyszer csak ráeszméltem, hogy a mensi komplett elmaradt. :))
2011. okt. 27. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
86%
Én görcsöltem, mint amikor megszokott jönni, nem is gondoltam hogy 1,5 év után végre összejön, úgyhogy kapkodtam be az Algoflex M-eket, de nem használt(amin nagyon csodálkoztam is...) így utána kb 1 hétre vettem 1 tesztet ami kapásból pozitív lett. Utána meg lelkiismeret furdalásom volt hogy ilyen felelőtlenül kapkodtam be a gyógyszert. De kislányomnak semmi baja,egészséges 16 hónapos csajszi :)
2011. okt. 27. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
94%
Én cataflamot vettem be a hasfájásra, meg tampont is tettem fel. Aztán hiába az egész, mert nem volt rá szükség. Ennek már 6 éve :)
2011. okt. 27. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
mindharom terhessegemnel ugyanolyan tuneteim voltak ,mint amikor megkellett jonnie.sot vereztem is picit.egyeduli kulonbseg,hogy a mellfesyules mellett kibirhatatlanul viszkedett a mellbimbom.harmadszorra innen tudtam,hogy terhes vagyok,pedig meg nem is kesett.
2012. jan. 9. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 edit1979 ***** válasza:
95%
Nekem tegnap este még iszonyatos hasmenésem is volt (ez jelezte mindig a mensimet), DE ma reggel pozitív Clearblue-m van. :-) Remélem tényleg összejött!!!
2012. jan. 25. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!