Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 8. napja késik. Tesztjeim...

8. napja késik. Tesztjeim negatívak, még a ma reggeli is. A nőgyógyászhoz csak 9 nap múlva van időpontom. Ez vajon utalhat valamire?

Figyelt kérdés
Eddig semmit sem éreztem, csak a derékfájást, fejfájást. Ma viszont kicsit érzem a petefészkemet és a méhemet. Ez vajon utalhat valamire?Én már írtam többször is a problémámat. Megint kérdeznék valamit. Válaszolnátok?
2009. máj. 4. 16:46
 1/10 anonim ***** válasza:
47%
Igen arra hogy meg fog jönni....
2009. máj. 4. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia! A reggeli hőmérsékletedet nem szoktad mérni?

Vannak akiknek később mutat csak pozitivat a terhességi teszt. Esetleg keress fel addig egy másik dokit. Uh-val ha megvizsgálnak többet tudnának mondani.

2009. máj. 4. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
uh-ra a 6. hétnél előbb nem érdemes menni, úgysem látnak semmit.
2009. máj. 4. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Én nem tudom, hogy mi van ezzel a Gyakorikérdés.hu-val, de teljesen összekavarta amit írtam, én nem ebben a sorrendben írtam ezeket a mondatokat. A főoldalon pedig azt írja, hogy 3 hozzászólás van, de én csak 2-t látok! Egyébként köszönöm a válaszokat! Kaphatnék még további véleményeket, vagy tanácsokat?
2009. máj. 4. 17:03
 5/10 anonim ***** válasza:
Ilyenkor azért általában már kimutatja a teszt ha baba van. Főleg a mai tesztek. De vannak kivételek. Addig menj el pl az sztk-ba, oda nem kell időpont, vagy egy másik dokihoz, de lehet hogy csak késik, vagy kimarad 1 menzesz. De lehet az is hogy később volt peteérésed. Sok minden állhat még a háttérben, az időjárástól a terhességen át a cisztáig.
2009. máj. 4. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
majd írd meg, hogy mi lett!
2009. máj. 5. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Megírom feltétlenül. Egyelőre semmi, bár tegnap óta egyre jobban érzek dolgokat alul a hasamban. Szerintem ez ovufájdalom, legalábbis gondolom. Ez viszont azt jelentené akkor, hogy kb. két hét múlva megjön végre? Jó lenne, ha végre alakulna már valamerre a dolog.
2009. máj. 5. 18:46
 8/10 A kérdező kommentje:
Ma hajnalban megjött, nem valami sok, de legalább valamennyi. Én arra gondolok, hogy nem volt peteérésem, vagy esetleg nem akart megrepedni a tüsző. Nem tudom, a lényeg, hogy végre történt valami. Jövőhéten akkor is megyek a dokihoz.
2009. máj. 6. 06:57
 9/10 anonim ***** válasza:
igazából nem derül ki, hogy mit szeretnél? terhes lenni vagy ellenkezőleg?
2009. máj. 6. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nagyon szeretnék terhes lenni, eddig rajta is voltunk a dolgon, de most anyagi és munkahelyi téren változások történtek. Most inkább leállunk a dologgal, mert eléggé bizonytalan lett a helyzetünk, remélem hamarosan rendeződnek a dolgok.
2009. máj. 7. 17:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!