Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Missed ab utan terhesség?...

Missed ab utan terhesség? Augusztus 6. án bolt missed ab, om lehet hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés
Augusztus 6.án volt missed abb-om, 11 hetes terhesnek kellett volna lennem, a baba 6 hetes méretekkel rendelkezett...Első babám lett volna, 21 éves vagyok most.Azóta 2szer megjött, először : szeptember 3.án( 8.áig tartott) utána meg szeptember 29.en, akkor elég erősen véreztem és fájt is a hasam, 8 napig tartott.Most kb 1 hete ugyanúgy érzem magam mint a terhesség alatt: fáradékonyabb vagyok, kívánósabb, görcsöl a hasam, és hangulatingadozásaim vannak. Szerintetek lehetek terhes? nem akarok csalódni ha tesztet csinálok.Nagyon szeretnénk már kisbabát..Előző terhességgel sem volt hányinger és hasonlók.
2011. okt. 26. 09:47
 1/6 anonim ***** válasza:

a tünetek megléte nem elég a terhesség gyanújához vegyél egy tesztet és végezd el !

ha szeretnél babát akkor drukkolok hogy sikerüljön.

2011. okt. 26. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Így van, csinálj tesztet! Még mindig jobb a csalódás mint a bizonytalanság!

Drukkolok,hogy baba legyen!

2011. okt. 26. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Igen...tudjuk h félsz a csalódástól de hidd el ezzel mindenki így van. Az lenne a legjobb ha lebattyognál szépen a közeli gyógyszertárba és vennél egy tesztet. És vagy ma de inkább holnap reggel első vizeletből elvégeznéd! Drukkolok neked!!! Írj h mi volt az eredmény!!!
2011. okt. 26. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
sajnos nem:( negatív lett a teszt, de akkor meg nem értem a tüneteket:( nagyon akarunk már babát. valami tippet nem tudok adni?
2011. okt. 27. 08:44
 5/6 anonim válasza:
Csak annyit h nyugodjál meg:) Ebből még lehet baba...csak várj egy picit. Addig van esély amíg nem jön meg:) Azért drukkolok:)
2011. okt. 27. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
missed ab után jó ha vársz egy fél évet, hgy regenerálódjon a szervezeted.nekem is missed ab-om volt juniusban, most kezdünk újra próbálkozni. kitartást!
2012. jan. 14. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!