Mért nem sikerült?

Figyelt kérdés
babát szertnénk a férjemmel,egy honapja határoztuk el.szinte minden nap együtt voltunk,és most mégis meg betegettem.annyira bele éltem magam,hogy biztos terhes vagyok,hogy mikor megjött teljessen magamba zuhantam.tudom,hogy nagyon kevés idö ez az egy honap,de én az a tipus vagyok,hogy hamar teherbe esek,és most mégse.van egy kislányom,vele abba hagytam a gyogyszert,akkor meg jött,és utánna már nem.mondák már,hogy tulságossan akarom,és lehet,hogy ez a baj.nem tudom,de nagyon el vagyok keseredve!azt szeretném tudni,hogy van e valami,amitöl nö a teherbeesés esélye?segitséüket elöre is köszönöm!
2007. júl. 20. 11:42
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
A megtermékenyüléshez kell egy bizonyos számú hímivarsejt, de ez nem jön össze naponta, csak több nap alatt. Ezért kell napokat kihagyni.Több millió db kell ahhoz, hogy 1 célba érjen.
2007. júl. 20. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Ne a mennyiségi, hanem a minőségi szexre hajts.

Előfordulhat, hogy hátrahajló a méhed, ilyenkor célszerű olyan pozitúrát választani, amikor a csípőd magasabban van (pl. párnát tenni alád), és utána is így maradni egy darabig.

2007. júl. 20. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Ne add fel! Ilyen hamar nem biztos,hogy összejön! A férjem és én egy éve próbálkozzunk, nekem is volt pár db.negatív terhességi tesztem ami megviselt, de most amikor már nem erőltettem a dolgot összejött 7hetes !

Sok sikert kívánok!

2007. júl. 24. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
ne aggódj, majd összejön hamarosan. egyik barátnőm harmadik gyerekénél több mint fél évet próbálkoztak és az előző 2 gyerek meg hamar ment.
2007. júl. 24. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!