Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mit sportoltok, ami nem...

Mit sportoltok, ami nem veszélyezteti vagy nehezíti a teherbeesést?

Figyelt kérdés
Lehet, hogy csak az én hülyeségem, de mióta elkezdtünk próbálkozni, abbahagytam a sportolást. (Egyébként Zumbára jártam). Szerettem, csak féltem, hogy peteérés után nehogy kilökődjön a mozgástól. Van ennek értelme?
2011. okt. 26. 12:14
 1/1 anonim ***** válasza:

szia!

Én úgy tudom, hogy a futás kerülendő! Menekülő üzemmódba kapcsolja a szervezet, és nehezíti a megtermékenyülést! Persze ettől még sikerülhet a gyerkőc (mindjárt írják páran, h rendszeres futás mellett is teherbe estek), de rontja az esélyeket! A zumbában a sok csípőkörzés az ami veszélyes lehet, sőt a hastáncot eleve szigorúan tiltják, mert ha nem szakszerűen csinálod korai vetélést is okozhat!

Mi amikor terveztük a babát,( már 1 éves a fiam), átváltottam alakformálásra! persze hasprés kizárva! Előtte sokat jártam aerobikra, steppeltem, kondiztam stb., de én visszavettem a tempót! (mondjuk én azért nagyon parás is vagyok)! Remélem tudtam segíteni!

2011. okt. 26. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!