Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Teszteljek mégegyet?

Teszteljek mégegyet?

Figyelt kérdés
A szülésem óta (13hónap) összevissza van meg a menstruációm. Hol 28 napos, hol 32. Az utolsó mensim 28 napos volt, majd az elmúlása utáni 1 napon védekezés nélkül voltunk együtt a párommal, de csak akkor egyszer. Ha 28 nappal számolom, akkor 2 napja késik. Teszteltem aznap gyógyszertári Gravi HCG teszttel, negatív lett. Tüneteim nem nagyon vannak, azon kívül hogy nyilallgat a derekam, sűrűn járok pisilni, néha görcsölget a hasam, de ezek mensis tünetek is lehetnek szerintem. Ti tesztelnétek, ha igen mikor ?
2011. okt. 26. 18:46
 1/3 anonim ***** válasza:
Ahogy leírtad,szerintem nem vagy terhes.Ha nem jön meg a rendes időtől számított 1 hét múlva, akkor lehet tesztelni,mert akkor már tuti,hogy mi van.
2011. okt. 26. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
nálam is ez van, a napokban tettem fel ilyen kérdést. egyre jobban kitolódik és azon belül is össze-vissza jön meg. szerintem biztos nem vagy terhes. (legutoljára 42 napra jött meg nekem, legutóbbihoz képest +8napra)
2011. okt. 26. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Kicsit ismerős a helyzeteted. Én is 13 hónapja szültem. Most három napja késig. Ma reggel teszteltem Gravi HCG teszttel és negatív. Nekem szépen beállt a mansim, igaz 27 napos ciklusból 26 naposak letteg, de ezt leszámítva pontosak.
2011. okt. 27. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!