Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Közvetlen a menstruációja...

Közvetlen a menstruációja előtt egy két nappal esett valaki teherbe?

Figyelt kérdés
2011. okt. 27. 08:52
 1/8 anonim ***** válasza:
Igen én mindkét fiammal, és tuti mert máskor nem voltam együtt a párommal!! :) De persze én egyedi eset vagyok!Ez nem mindenkire jellemző!
2011. okt. 27. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hát csak akkor voltam együtt a férjemmel, védekezés nélkül és most 3 napja késik, az amúgy pontos menstruációm.
2011. okt. 27. 09:15
 3/8 anonim ***** válasza:

Én mensi után 2 nappal!


Mindenki egyedi eset, nem lehet napra pontosan megmondani hogy na ekkor és ekkor van érett tüsződ és reped meg.

Változó mindenkinél.

2011. okt. 27. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 krisztivan ***** válasza:
Sőt közvetlen a mensi alatt is.Van ismerős Ő csak ekkor lett terhes.Két lányt szült.
2011. okt. 27. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Hát a mensi után még rendben van. Sőt az első babánk is így fogant ( mensi után 5 nappal), de azt gondoltam, hogy mensi előtt egy-két nappal már nem igazán van rá esély.
2011. okt. 27. 09:27
 6/8 anonim ***** válasza:

Sziasztok!


Én csak azt szeretném kérdezni, hogy az mit jelent, hogy mensi után 5 nappal?


Azt, hogy a menstruáció 5. napján, vagy azt, hogy az elmúltát követő 5. napon, tehát kb. 9-10. napon??? Mert nem mindegy, és kíváncsi vagyok.

2011. okt. 27. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Én konkrétan a menstruáció elmúlása utáni 5. napon, azaz a ciklusom 9. napján estem teherbe.
2011. okt. 27. 10:53
 8/8 anonim ***** válasza:

10:46-os!


Ne haragudj de ezen mit nem lehet érteni?


Nem az írtuk hogy a menstruáció x.-dik napján, hanem hogy mensi UTÁNI x. napon. Tehát a mensturáció elmúltát követő x.-dik napon!

2011. okt. 27. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!