Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mikor van beágyazodás? Aktus...

Mikor van beágyazodás? Aktus után hány napjára? és mivel jár? Mik a tünetei? 7-én mult el a menzim és 15én voltam együtt a párommal és 24-töl vérzek és ma mar 27ike van és még mindig de csak nov 2ára várom a köv menzit. Lehet ez beágyazódas jele?

Figyelt kérdés
2011. okt. 27. 17:09
 1/3 anonim ***** válasza:
77%

Megtermékenyítés után 7-12 nap a beágyazódás,nem feltétlen jár akármilyen tünettel is!

Maga a beágyazódás max 1-2 csepp barna pöttyel jár és csak 1x fordul elő!

Mennyire vérzel???

2011. okt. 27. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
háát kevés mint menzesz vegen de mar a 4napja
2011. okt. 27. 18:58
 3/3 anonim ***** válasza:
90%
nekem is hasonló tüneteim vannak de nekem már másodszorra jött meg ebbe a hónapba,1x 21.-én de aznap el is múlt és ma reggel megint de csak maszatolok 30.-ra vártam és szombaton voltam együtt a párommal
2011. okt. 27. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!