Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lombikos vagyok. Embriotranszf...

Lombikos vagyok. Embriotranszfer+7. napon. Mikor mutat legkorábban valós eredményt a terhességi teszt?

Figyelt kérdés

Ma reggel csináltam egy magas érzékenységű Clearblue tesztet. Negatív lett... :-( Szerintetek mennyire adhatok erre az eredményre? Még az is érdekelne, hogy ugye, mivel hamar csináltam, reggeli első vizeletből ajánlatos. Szóval hajnalban már nagyon kellett mennem. Fél négykor pisiltem előtte, aztán reggel 8 előtt végeztem a tesztet. (Nem tudom ez határoz e valamit, vagy önmagában csak az számít, hogy éjszaka kevesebbet iszunk.)

Köszönöm, ha segítettek.


2011. okt. 29. 08:40
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
100%
szia! Nagyon korán teszteltél. Ilyenkor egyértelműen negatív, hisz még csupán most tart a beágyazódás folyamata. Sok lombikon vagyok már túl. Egyszer ET.+12.napon hívtak vissza, tizes érzékenységű teszt full negatív lett. Mégis babát vártam. 6 hét 2 naposan derült ki, amikor rosszullettem, igaz méhenkívüli voltam, és azonnal meg is kellett operálni. Áprilisban ET.+10.napon nekem a Clearblue egyértelmű pozitív lett. Tehát 10.nap előtt felesleges tesztelni, nem mutat való eredményt. Türelem és kitartás! sok sikert.
2011. okt. 29. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
100%
Én ma vagyok ET+4 napon.A 7. napon még nagyon korai szerintem.Van olyan akinek 15.napon lesz csak pozi.
2011. okt. 29. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindkettőtöknek a válaszokat. Kedves első válaszoló, remélem akkor veled minden rendben van. Ezek szerint te már kismami vagy?


Második válaszoló, sok sikert kívánok! Nektek hanyadik nekifutás? Szorítok a sikerért. Ha ven kedved, leírhatod, mit érzel, hova jártok, stb.


Szép napo kívánok!

2011. okt. 29. 10:29
 4/39 anonim ***** válasza:
Azt hogy mit érzek nehéz megfogalmaznom,mert ez a 6. lombikom.Nagyon -nagyon bizakodok,nem is tehetek mást!Én már a tüszőrepi utáni 7.napon teszteltem,hogy lássam milyen csík lesz a teszten a hcg hatására,és hogyan ürül ki a pregnyl.De semmilyen csíkom nem volt.Tehát nagyon kiváncsi vagyok,mert ilyennel még nem találkoztam hogy nem mutatja a hcg-t a repi szuri 7. napján.Neked hanyadik lombik?
2011. okt. 29. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
100%
szia! első válaszoló vok. sajnos elvetéltem a negyedik lombikot követően. most a 7. lombiknál tartunk, decemberben lesz.anno én is teszteltem a beültetés utáni 6.napon, kíváncsiságból,hogy a két amp.Ovitrelle hatása van e még,de nega.lett a teszt,tehát kiürült már. Utána teszteltem ET.+10. nap, amikor egyértelműen zebracsíkos lett. Küzdünk tovább... nem adjuk fel!
2011. okt. 29. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
100%
7. lombikos:nagyon szoritok neked!Akkor nem vagyok egyedül ezzel a repi szuris dologgal.Azt esetleg nem tudod mitől ürült ki ilyen hamar?az előző lombikomnál még a 11.napon is a tüszőrepi csinálta 2 csíkosra tesztemet.
2011. okt. 29. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 A kérdező kommentje:

Sziasztok Csajok! Szóval, minden elismerésem, tiszteletem a :-( Nem tudom, hogy bírnám -e ilyen sokadjára. Na de persze, akkor biztosan bírnám ha ott tartanék, csak most így érzem. Nehéz dolog ez. Nagyon-nagyon, őszintén, tiszta szívből kívánpm, hogy sikerüljön az álmotok.

Mi azt beszéltük meg a párommal, hogyha ez esetleg nem sikerül, akkor beadjuk a papírokat az örökbefogadáshoz. Aztán próbálkozunk tovább a lombikkal is persze, mert az is évekbe kerülhet. De így legalább tudom, hogy valahol az út végén biztosan vár ránk egy baba. Ti nem gondoltatok még erre? Mondjuk úgy látom, talán a férjem nincs még erre teljesen kész lelkileg, de tudom, hogy az lesz. Sziasztok!

2011. okt. 29. 11:56
 8/39 anonim ***** válasza:
szia! Köszönöm a drukkot, én is szívből kívánom mindkettőtöknek , hogy sikerüljön! ahogy írtam a 4.lombiknál ET.+6.napon, ez csütörtök volt kíváncsiságból teszteltem, reggeli első vizeletből, hogy az Ovitrelle még hat e,de full negatív lett a teszt, még órák múlva sem látszott egy halovány csíkocska sem, még szellemcsík sem. Csodálkoztam én is, mert azt gondoltam,ilyenkor még az Ovitrelle befolyásolja az eredményt. Hát nem. április 25-én ez volt az ET.+10.nap húsvét hétfő, na ekkor teszteltem Clearblue teszttel, (és még hat más fajtával) azonnali kétcsíkost. szerintem ahol Neked pozitív lett, ott már nem a Pregnyl hatása volt az, hanem elindulhatott valami. Megkérdezhetem,mind kedves kérdező,mind 6.lombikos, ti hova jártok? Én Tapolcára, Pécsről.
2011. okt. 29. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
100%
7.lombikos vagyok. Mi elindítottuk az örökbefogadást, már határozatunk is van. De emellett küzdünk tovább, már sikerült kétszer, a méhenkívülinél már szívhang is volt...Nos igen, ezek a küzdelmek bizony hatalmas megpróbáltatások az életben, és nem csupán azért mert jómagam is ezt az utat járom,de minden elismerésem és tiszteletem azoké a nőké,pároké, akik ilyen módon küzdenek a gyermekáldásért. Ezt tényleg igazán az érzi át, aki maga is benne van!
2011. okt. 29. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:

Kedves 6.lombikos, találtam az Oviklubbon egy tüszőrepesztő kiürülésére kérdést és orvos válaszát, belinkelem ide, szerintem ahogy itt a Choragonnál írja a választ az orvos, ugyanez vonatkozik a Pregnyl, vagy Ovitrellre is. Linkelem: válasz03.04-en 10000, majd 03.8-an 5000 E Choragon-t kaptam. Mikor lehet ezutan biztonsaggal terhessegi tesztet csinalni, hogy ne mutasson falcs poz. tesztet?


Tisztelt Asszonyom!


A Choragon un. felezési ideje kb.40 óra, ez annyit jelent, hogy kb. 4-5 nap alatt ürül ki teljesen a szervezetből. Tehát ezt követően bármikor lehet terhességi tesztet végezni.

2011. okt. 29. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!