Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Clostilbegyt meghozza a...

Clostilbegyt meghozza a menstruációt?

Figyelt kérdés
Fogamzásgátló abbahagyása után 3 hónapig nem menstruáltam. Elmentem orvoshoz, aki Clostilbegytet írt fel. Azt mondta, ez majd segít meghozni, és próbálkozzunk mellette nyugodtan a babával. Én egyenlőre még ott tartok, hogy menstruációm sincs, nemhogy teherbe esnék. Nagyon aggódom.
2009. máj. 5. 15:00
 1/2 anonim ***** válasza:
Beállítja a peteérést és rá 14 napja megjön a mensi.( Ha nincs baba) 4. Clostys hónapomnál tartok.
2009. máj. 5. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A Clostilbegyt kifejezetten a peteérést serkenti és ha jól működnek a hormonjaid, akkor a tüsző meg is reped. Ha nem reped meg, akkor nem biztos, hogy lesz menstruációd. A Closti mellé még tüszőrepesztő injekciót is szoktak felírni, hiszen a Closti önmagában nem biztosítja a tüsző megrepedését.

A ciszta viszont okozhat mens. elmaradását, a Closti meg aztán tesz is kialakulására egy lapáttal. A ciszta = nem megrepedt tüsző.

2009. máj. 5. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!