Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kinek mikor lett pozitív a...

Kinek mikor lett pozitív a one step (10-es) teszt? Vagy másik fajta érzékeny teszt?

Figyelt kérdés
2011. okt. 30. 07:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nekem nem one step, hanem a fasttest.hu-ról rendeltem, nekem nem várt előtt 4 nappal lett pozi!!! 10+3hkm.
2011. okt. 30. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nekem nem várt után 4.napon lett nagyon halvány pozitív, de nem középidőben volt a peteérésem, hanem 5-6 nappal később.
2011. okt. 30. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Nekem One Stepel lett a nemvárt után 4. nappal erősen duplacsíkos. (május 1.én még megjött, május 15.-én fogant a baba) :)
2011. okt. 30. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Nekem a kislányomat nemvárt előtt 2 nappal mutatta halványan a one step. Most nekem is fastest.hu-s van.

Kedves válaszadó, aki írtad, hogy a tied nemvárt előtt 4 nappal lett a tied +, van görbéd, és be tudnád linkelni a képet a tesztedről, ha megvan még? Érdekelne, hogy kb. hány mm-re kell kijönnie a másik csíknak a kontroll csíktól. Látok valami nagyon-nagyon halványat, talán, de inkább csak sejtem, hogy ott kéne lennie talán egy csíknak, és bebeszélem. Hátha reggel már fogok látni valamit.

2011. okt. 30. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nekem nincs túl jó véleményem a one stepről. Nekem egy sima DM-es 25-ös teszt előbb lett pozitív, mint a 10-es one step.
2011. okt. 30. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek!Sajnos nekem mindig szellemcsíkos lesz!Úgy látszik ez egy ilyen teszt!
2011. okt. 31. 07:09
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

[link]

Ez volt a tesztem, csak az egyik lett reggeli elsőből csinálva!!!

2011. okt. 31. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Köszi,aranyos vagy és gratulálok!Sajnos nekem olyan lett,mint az első,de tegnap meg is jött!Kicsit belefáradtam már oly régóta próbálkozunk!
2011. nov. 1. 07:38
 9/12 anonim ***** válasza:
nem szabad feladni. Bár én is mikor elértem erre a pontra már, h elegem van, és miért nem sikerül, ha olyan nagyon akarjuk?? Elhatároztam, h ok, nem fog érdekelni egyáltalán innentől kezdve. Próbáltam hozzáállni úgy, h férjemmel addigis elleszünk. Ahogy az agyam "átváltott" erre, rá 1 hónappal sikerült! :) Úgyhogy hajrá!!!
2011. nov. 1. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Köszi,nagyon aranyos vagy!Nagyon sok boldogságot kívánok nektek!
2011. nov. 2. 08:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!