Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ugye nem lehetek terhes ha...

Ugye nem lehetek terhes ha nem elvezett belem es menstrualok, es semmi tunetem?!

Figyelt kérdés
Majus elejen egyutt voltam a baratommal ( nem vedekeztunk de boven azelott abbahagytuk, hogy elment volna, mert leszoptam ) ha azota normalisan menstrualok es nincsenek tuneteim, akkor nem lehetek terhes, ugye? 2tesztem is azt mutatja, hogy nem vagyok terhes! Azert erdekel mert nagyon sok olyat olvastam gyik-on, hogy tesz ide vagy oda megis terhes, meg menstrual es megis terhes. Stb. akkor
2011. okt. 30. 14:17
 1/7 A kérdező kommentje:
* -akkor
2011. okt. 30. 14:33
 2/7 anonim ***** válasza:
egy 6-7 hónapos gyereket csak észrevennél magadban nem?akkor lassan már szülnék.egy felvilágositó órára jó lenne elmennetek a pároddal együtt.
2011. okt. 30. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha óvodás korú vagy, a kérdést helyesnek érzem, a szexet már nem annyira. De ha 6 évesnél egy picit is idősebb vagy, akkor szem nem ártana az iskolában környezetismeret, netán biológia órán figyelni, vagy csak akár a kedves anyukádat megkérdezni, hogy hogy is vannak ezek a dolgok.
2011. okt. 30. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
ha csak leszoptad, oke, ha nem, akkor meg beszoptad
2011. okt. 30. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én csak azt nem értem ha ennyire tudatlan és buta vagy ehhez a témához akkor minek szexelsz?

Majdem dobtam egy hátast!


MÁJUSBAN voltatok együtt, azóta normálisan megjött mindig és most azon aggódsz hogy terhes vagy-e??????

Drágám októbert írunk ám! Azért egy 5 hónapos terhességet még a leghülyébbek is észrevesznek, már bocs. De ennyire nem lehetsz idióta! Akkor már a gyerek is rúgja rendesen az oldalad.

Gyerek vagy még ehhez, maradnál inkább a barbie babáknál!

2011. okt. 30. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ezt nem hiszem el.....
2011. okt. 30. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ez most komoly???


1. Engem is nagyon-nagyon érdekel, hogy hány éves vagy!!!

2. Szerinted azok a NŐK, akik 6 hónaposan szép kerek pocakkal ücsörögnek a nőgyógyásznál, azok mitől vannak kikerekedve? Tán a töltött káposzta fújta fel őket?

3. Nem gondolod, hogy korai még szexelni és szopni, ha ennyire tudatlan vagy?

4. Ne a gyakori kérdéseket olvasgasd, hanem a biosz könyvet. Számodra rengeteg érdekes dolog lesz benne.

5. Adja isten, hogy ne legyél terhes!!! A gyerek érdekében!!!


És végül a konzekvencia: Téged sem az eszedért szeretnek!

2011. okt. 31. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!