Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lombikbeültetés után 4 nappal...

Lombikbeültetés után 4 nappal kéne valamit éreznem? Nem tünetekre gondolok, hanem lelkileg meg kéne éreznem hogy sikerült vagy nem?

Figyelt kérdés
2011. okt. 30. 17:40
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!Ugyan Én nem vagyok lombikos és sajnos még terhes sem,de nem feltétlenül kell azt megérezni,attól függ milyen az ember,de szerintem mint minden lombikos reménykedsz és ez így is van jól!

Nagyon drukkolok,minden jót!És egy hatalmas pozitív tesztet!!!!

2011. okt. 30. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Sokadik lombikon vagyok túl, melyből kétszer sikerült. Egyszer méhenkívüli lettem,nem mondanám,hogy kifejezetten lelkiekben éreztem e meg...csak valahogy erősebb volt a hitem, volt talán valami "más" érzésem...Negyedik lombik ami szintén sikerült, itt is hasonlóképp éreztem, sajnos elveszítettük a babát..de ezeket mind később, kb. beültetés után 10.naptól éreztem, hogy lakik ott bent valaki:) sok drukk, higgy benne, ez a legfontosabb.
2011. okt. 30. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Két beültetésen vagyok túl sikertelenül :( elsőnél abszolút negatív voltam "éreztem" nem sikerült,nem is. Második fagyasztott embriónál nagyon pozitív érzéseim voltak a negatív tesztig:( nem kerestem tüneteket nem is igazán voltak és nem is kell hogy legyen ,reméltem hogy az érzésem nem csap be hisz totál más voltam mint elsőnél ,de sajnos nem sikerült. Úgyhogy erre nincs mit adni, bár biztos van akiket nem csapott be a megérzése. Sok sikert!
2011. okt. 30. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A pozitív gondolkodás sokat számit sztem! Igaz én nekem még nem volt beültetésem...még terhes sem voltam! De egy kérdés..ne nevessetek ki...azt hallotam h.ez a lombik dolog naon sok pénzbe kerül...Igaz ez?
2011. nov. 5. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!